کد مطلب: 99576
 
زمان انتقال پیکر شهدای سانچی به ایران
 
سیروس کیان ارثی از انتقال سه پیکر شناسایی شده شهدای سانچی در سه شنبه شب خبر داد و گفت: با نماینده خودمان در چین تماس گرفتم تمام مراحل قانونی تقریبا تمام شده و قرار است پیکرها با پرواز ماهان به سمت کشور حرکت داده شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۶
سیروس کیان ارثی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا از انتقال سه پیکر شناسایی شده شهدای سانچی در سه شنبه شب خبر داد و گفت: با نماینده خودمان در چین تماس گرفتم تمام مراحل قانونی تقریبا تمام شده و قرار است پیکرها با پرواز ماهان به سمت کشور حرکت داده شود.

وی افزود: البته بحث انتقال پیکرها بستگی به مقرارات پروازی و مباحث قانونی نیز دارد ولی قول داده‌اند که سه شنبه به کشور انتقال داده شوند.

مدیر عامل شرکت ملی نفتکش درباره اعزام غواص نیز بیان کرد: اعزام غواص بستگی به شرایط چین، تصمیم سازمان‌هایی که بررسی می‌کنند، میزان آلایندگی ها، مباحث آب و هوایی و زیست محیطی دارد.

وی ادامه داد: ما با شرکت‌های غواصی بزرگ دنیا که در شرایط سخت تا عمق ۳۰۰ متر غواص می‌فرستند مذاکرات خودمان را انجام داده‌ایم ولی بستگی به این دارد که اجازه داده شود. هر زمان که دستور بدهند ما اقدام می‌کنیم.

نفتکش سانچی ۱۶ دی ماه با کشتی فله بر چینی تصادف کرد که در اثر این حادثه ۳۰ ایرانی و ۲ بنگلادشی جان باختند.

این گزارش حاکی است؛ سه شنبه شب پیکرهای افسر اول مجید نقیان، افسر تدارکات محمد کاووسی تکاب و میلاد آروی روغنکار به ایران منتقل می‌شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵