داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 64835
 
ورود سامانه بارشی جدید از یکشنبه
 
مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از حرکت سامانه بارشی فعال در نیمه غربی به سمت شرق کشور و همچنین ورود یک سامانه بارشی جدید از روز یکشنبه خبر داد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۹
مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از حرکت سامانه بارشی فعال در نیمه غربی به سمت شرق کشور و همچنین ورود یک سامانه بارشی جدید از روز یکشنبه خبر داد.
احد وظیفه در گفت‌گو با خبرنگار سرویس «محیط زیست» ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت: طی امروز در مناطقی از شمال‌غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی، مرکز، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر، برخی مناطق شرق و شمال شرق کشور شاهد افزایش ابر، رگبار باران و گاهی همراه با رعد وبرق خواهیم بود.

به گفته وی، این شرایط در روز شنبه بیشتر نیمه شرقی کشور را در بر می‌گیرد و در روز یکشنبه ضمن کاهش ناپایداری‌ها در مناطق یاد شده، مجددا شاهد ورود یک سامانه بارشی از شمال غرب کشور خواهیم بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی وضعیت جوی استان تهران در روز شنبه را نیمه ابری، در بعضی ساعات همراه با بارش‌های پراکنده و وزش باد پیش بینی کرد و ادامه داد: دمای هوا در این روز، در سردترین ساعت به 20 درجه بالای صفرو در گرمترین ساعت نیز به 14 درجه بالای صفر می‌رسد.

وی افزود: در روز یکشنبه نیز هوای این استان کمی ابری، در ارتفاعات نیمه ابری و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. بیشینه دما 21 درجه و کمینه آن نیز 15 درجه سانتی گراد پیش بینی می‌شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵