داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 92672
 
وام برای بیمه‌شدگان تامین اجتماعی
 
رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از تصویب اعطای تسهیلات٤هزار میلیارد ریالی به بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران در هیات مدیره این سازمان، خبر داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۵
رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از تصویب اعطای تسهیلات٤هزار میلیارد ریالی به بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران در هیات مدیره این سازمان، خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمدحسین مهدوی عادلی ضمن گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان گفت: ٢٥ ذی الحجه، سالروز نزول آیه شریفه "هل اتی" و زیباترین وجه تفسیر نهاد مقدس خانواده در نظام آفرینش است.

وی اظهار داشت: اعتبارات مورد نظر برای پرداخت تسهیلات مالی به بیمه‌شدگان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان و به منظور خرید و احداث مسکن، انواع وام‌های قرض‌الحسنه ازدواج، تحصیلی، ضروری و امور رفاهی و گردشگری آنان درنظر گرفته شده است.

مهدوی عادلی افزود: اعطای تسهیلات مذکور از طریق شعب سازمان تامین اجتماعی و با ابلاغ مدیرعامل این سازمان قابل پرداخت خواهد بود.

وی تصریح کرد: پرداخت تسهیلات ٤ هزار میلیارد ریالی در قالب تبصره‌های بودجه سال ٩٦ از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به هیات مدیره این سازمان پیشنهاد و مورد موافقت قرار گرفت.

رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی ابراز امیدواری کرد همزمان با رشد و اعتلای نهاد مقدس خانواده و تکریم بزرگان و پیشکسوتان، شاهد شکوفایی و آبادانی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵