داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 86552
 
یک پرسش حلال از رقبای انتخاباتی روحانی
 
انتخابات تمام شده است ولی پس‌لرزه‌هایش هنوز ادامه دارد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸
انتخابات تمام شده است ولی پس‌لرزه‌هایش هنوز ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، محمد مهاجری در خبرآنلاین نوشت: «حالا که تنور انتخابات سرد شده، زنگ انشا به پایان آمده و زنگ حساب رسیده، یک سوال از دو کاندیدای بزرگوار انتخابات دارم.

نخست از حضرت آقای رئیسی

«پول گزافی ندارم که در انتخابات خرج کنم، حق‌ تولیت بنده فقط برای زائران و فقرا خرج می‌شود» (ایلنا - ۲۹فروردین امسال)

بی‌تردید این حرف درست است و حضرت ایشان برای انتخابات پول گزافی خرج نکرده‌اند اما آن چه دیده شد، این بود که پول گزافی برای تبلیغات هزینه شده. آیا جناب آقای رئیسی می‌فرمایند این رقم چقدر بوده و از کجا آمده؟ اگر بفرمایند مبلغش را نمی‌دانند و از این که از چه محلی تامین شده خبر ندارند که واویلا. چون «حلال» بودن رای‌شان هم محل اشکال است. قطعا ایشان خبر دارند و چه خوب است برای اطلاع شهروندان اطلاعاتش را ارائه کنند.

دوم از جناب آقای قالیباف

جناب ایشان که زیر تابلوی ۹۶درصد سینه می‌زدند، بفرمایند حجم عظیم تبلیغات‌شان که حتی در روستاهای کوچک، همپای آقای رئیسی انجام می‌شد به چه میزان بود و از چه منبعی تامین شد؟ همان ۹۶درصدی‌ها دادند؟ اسم چند تا از آن ۹۶درصدی‌ها را می‌گویند؟ قطعا این هزینه‌ها از جیب مبارکشان پرداخت نشده، چون فرمودند در حساب بانکی‌شان فقط چند میلیون بیشتر ندارند.

بعدالتحریر: ممکن است این دو بزرگوار بگویند چرا سراغ نامزد پیروز نمی‌روم؟ پرسش به حقی است. اول این دو بزرگوار که سنگ محرومان و ۹۶درصدی‌ها را به سینه می‌زدند، بفرمایند. بعدا می‌رویم سراغ آن ۴درصدی‌هایی که از این شعارها نمی‌دادند. آسیاب به نوبت.

بسم‌الله آقای رئیسی. بسم‌الله آقای قالیباف. منتظریم»
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵