کد مطلب: 90412
 
تبریک مدیرعامل نفت خزر به خبرنگاران
 
مدیرعامل شرکت نفت خزر در پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد و روز خبرنگار را به صاحبان اندیشه و قلم و تلاشگران عرصه خبر تبریک گفت.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹
مدیرعامل شرکت نفت خزر در پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد و روز خبرنگار را به صاحبان اندیشه و قلم و تلاشگران عرصه خبر تبریک گفت.
به گزارش نکونیوز، متن  پیام دکتر محسن دلاویز، مدیرعامل شرکت نفت خزر، به شرح زیر است:

ن و القلم و مایسطرون

دانایی موهبتی الهی است که از قلم سرچشمه می گیرد و همانا بر اندیشه جویندگان حقیقت نقش مي بندد. از این روی روزنامه نگاران، خبرنگاران و در یک کلام اصحاب رسانه‌، حامیان و نگاهبانان راستین قلم و آگاهی هستند.
روز خبرنگار، یادآور انسان‌هایی است که با قلم و زبان روشنگرشان راهی میان تاریکی و ازدحام کلمات می گشایند و تصویری از آن را در جان و اندیشه ما ترسیم می نمايند.حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبررسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات گوناگون نقش بسزایی در ارتقاء سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه ایفا خواهد نمود. در دنیای امروز، خبرنگاران نقش بسیار مهم و تعیین‌ کننده ‌ای به عنوان رابط بین سازمانها ،مسئولین و مردم در اطلاع رسانی صحیح و ایجاد محیط امن خبری ایفا می‌نمایند .
هفدهم مرداد ماه روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران صاحبان اندیشه و آزادگان سنگر اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نمایم.
این همت والا و پرثمر را همراه با یاد و خاطره شهدای عرصه اطلاع رسانی، می ستاییم و از درگاه حضرت حق سلامتی، کامیابی و توفیق روز افزون همه این عزیزان را مسئلت می نمایم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵