۲
 
کد مطلب: 39742
 
نامه ای سرگشاده از متقاضیان استخدامی دیگر در نفت
بلاتکلیفی شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پالایشگاه ستاره خلیج فارس
 
علیرغم گذشت بیش از ۹ ماه از موعد اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت ستاره خلیج فارس در بندرعباس، هنوز اسامی پذیرفته شدگان این آزمون اعلام نشده است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۶
علیرغم گذشت بیش از ۹ ماه از موعد اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت ستاره خلیج فارس در بندرعباس، هنوز اسامی پذیرفته شدگان این آزمون اعلام نشده است.
به گزارش نکونیوز، آزمون استخدامی پالایشگاه ستاره خلیج فارس اسفند ماه سال گذشته برگزار شد و قرار بود ظرف مدت زمان کوتاهی اسامی پذیرفته شدگان در این آزمون اعلام شد اما تاکنون اسامی قبول شدگان اعلام نشده است. پالایشگاه ستاره خلیج فارس که قرار است ایران را به صادرکننده بنزین در جهان تبدیل کند، دچار تاخیرهای فراوانی شده و علیرغم انکه باید در زمان دولت گذشته به بهره برداری می رسید، هنوز به آن حد از پیشرفت نرسیده که احتمال افتتاح فاز اول آن تا پایان سال آینده را هم بتوان پذیرفت. مشکلی که در آزمون استخدامی پالایشگاه ستاره خلیج فارس ایجاد
حال تعدادی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پالایشگاه ستاره خلیج فارس، طی نامه ای سرگشاده که نسخه ای از آن را به نکونیوز ارسال کرده اند، مشکل خود را تشریح کرده اند
شده، از نوع مشکلی است که شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران با آن دست به گریبان بودند و سرانجام علیرغم پذیرش تعدادی در آزمون شرکت نفت، همچنان به دلیل کاهش پذیرفته شدگان، شاهد نارضایتی در میان قبول شدگان مرحله اول این آزمون هستیم. اکنون باید دید مسوولان پالایشگاه ستاره خلیج فارس چه پاسخی برای این مشکل مشابه در مورد آزمون استخدامی این پالایشگاه دارند.
در همین حال تعدادی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پالایشگاه ستاره خلیج فارس، طی نامه ای سرگشاده که نسخه ای از آن را به نکونیوز ارسال کرده اند، مشکل خود را تشریح کرده اند. با امید به حل مشکل این عزیزان نامه آنها را مرور می کنیم:
آیه ۹۳ سوره نحل : « ...ولتسألن عما کنتم تعملون؛ و از آنچه می‏‌کرده‌‏اید بازخواست می‏‌شوید»
نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
رئیس جمهور محترم
وزیر محترم نفت
با سلام و تحیات الهی
ضمن سپاسگزاری و قدردانی از تلاش های شما مسئولین محترم نظام جمهوری اسلامی ایران، سوره نحل را به عنوان شروع گذاشتم که موضوع مهم پاسخگویی که در قرآن چندین بار آمده است را یادآواری کنیم. مسئولین محترم، هم اکنون که دشمنان ایران و اسلام خود را کاملا بسیج کرده اند که جوانان را از اسلام و کشورشان دور کنند و تحریم های ناعادلانه نیز جهت دستیابی به اهدافشان در همین زمینه میباشد ما نبایستی حرکاتی انجام دهیم که ناخواسته به آنها در این زمینه کمک کنیم.
مسئولین محترم، پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در اسفندماه 92 آزمونی را جهت استخدام در بندرعباس برگزار کرد و هزاران
پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در اسفندماه 92 آزمونی را جهت استخدام در بندرعباس برگزار کرد و هزاران جوان با دعای خیر پدر و مادر از اقصی نقاط کشور با هزاران امید به بندرعباس جهت شرکت در این آزمون حضور یافتند که در مراحل بعدی مصاحبه تخصصی،گزینش و... به عمل آمد و در زمان گزینش مسئولین نفت ستاره اعلام کردند که نتایج نهایتا 10روز دیگر اعلام می شود ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد
جوان با دعای خیر پدر و مادر از اقصی نقاط کشور با هزاران امید به بندرعباس جهت شرکت در این آزمون حضور یافتند که در مراحل بعدی مصاحبه تخصصی،گزینش و... به عمل آمد و در زمان گزینش مسئولین نفت ستاره اعلام کردند که نتایج نهایتا 10روز دیگر اعلام می شود ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد و ماهها از این موضوع می گذرد و متاسفانه مسئولین پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در این مدت پاسخ های متفاوتی داده اند اعم از اینکه
۱-آخرمهر اعلام می شود2-آبانماه نتایج نهایی اعلام می شود3-مشخص نیست، اگر کاری گیرتان آمد بروید سرکار اینجا هیچی مشخص نیست4- تازه ترین پاسخ نیز پاسخ مدیرعامل این شرکت است که اعلام کرده اند پالایشگاه در حال ساخت است و به تدریج افرادی که پذیرفته شده اند دعوت به کار می شوند و تاکید کرده اند که از پیگیری موضوع خودداری کنید.
ما جوانان این مرزو بوم نزدیک به یکسال منتظر اعلام نتایج نهایی این استخدامی بوده ایم و چه بسا افراد فراوانی آینده زندگی خود را بر این اساس برنامه ریزی کرده اند ولی عدم پاسخگویی و اعلام شفاف نتایج قبول شدگان نهایی مگر باعث ناراحتی، بدبینی و پژمردگی این جوانان نمی شود؟
این جوانان قطعا با این موضوع که حتی چندین سال دیگر در این پالایشگاه شروع به کار کنند مشکلی ندارند ولی خواستار اعلام شفاف نتایج نهایی هستند. مدیرعامل محترم که می گوید بتدریج قبول شدگان دعوت می شوند لطف کنند نتایج نهایی قبول شدگان را اعلام کنند تا جوانان از بلاتکلیفی و اینکه آیا در این آزمون پذیرفته شدنده اند یا نه در آیند. مگر در اسلام اثرات پاسخگویی مسئولین جز قرب الهی، سالم سازی معنوی جامعه، گشودن عقده روانی جامعه و...نیست؟ آیا مسئولین نفت ستاره به جای اینکه نتایج را شفاف سازی کنند از داوطلبان می خواهند از پیگیری مطالبات خود دست بردارند و این خلاف اسلام و حکومت اسلامی ما نیست؟
مگر در حکومت اسلامی حق سوال برای مردم و وظیفه پاسخگویی برای مسئولان نیست؟ مگر نه این است که پاسخ گویی، گزارش واقعیتهایی است که روی داده یا خواهد داد؟ پس هرچه غیر از این باشد، عین ناراستی است که مردمان را از حاکمان دور ساخته، بی اعتمادی و بد دلی را در جامعه می گستراند. ما جوانان از شما مسئولین نظام خواستار کمک جهت سفاف سازی در این موضوع هستیم. امید است همه مسئولین فرمایش مقام معظم رهبری را سرلوحه خودشان قرار دهند که فرمودند: از نظر من، هیچ‌کس مصونیت آهنین ندارد. همه در مقابل قانون و مسئولیت‌هاى خودشان پاسخ‌گو هستند و باید جواب بدهند. اگر مسئولى کم‌کارى داشت و این ثابت شد، باید با او برخورد کرد.
Share/Save/Bookmark


استاد باشی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۲۶ ۰۸:۳۸:۵۶
تو رو خدا پیگیری کنید من منتظر جواب نهایی نفت ستاره خلیج فارسم تا ازدواج کنم
 
وجدان
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۱۱:۱۴:۳۸
خیلی خوب میشد اگر همه وجدانشون بیدار بود .
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵