داخلی اقتصاد خبر
۱
 
کد مطلب: 72628
 
سایت افشاکننده تخلفات شهرداری فیلتر شد
 
در پی انتشار خبر واگذاری‌های شهردار تهران به برخی اعضای شورای شهر تهران و شکایت آقایان قالیباف و چمران از سردبیر سایت معماری نیوز، این وب‌سایت فیلتر شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۸
در پی انتشار خبر واگذاری‌های شهردار تهران به برخی اعضای شورای شهر تهران و شکایت آقایان قالیباف و چمران از سردبیر سایت معماری نیوز، این وب‌سایت فیلتر شد.

یاشار سلطانی سردبیر سایت معماری‌نیوز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، اظهار داشت: امروز در ایمیلی که به سرور خدمات اینترنتی سایت معماری نیوز داده شد، از این سرور خواسته شده که دسترسی به سایت را مسدود کنند.

دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در ایمیلی از مدیر عامل شاتل (شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی به سایت معماری نیوز) درخواست کرده که فورا نسبت به مسدودسازی سایت اقدام کند.

در این ایمیل به شاتل هشدار داده شده که در صورت تاخیر در اجرای دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه، برای این شرکت خدمات اینترنتی نیز اعلام جرم خواهد شد.

سلطانی ادامه داد: پایگاه خبری معماری نیوز وب‌سایت رسمی، دارای پروانه رسمی وزارت ارشاد برای مطبوعات است که بدون تفهیم اتهام یا محرز شدن هر جرمی توسط کمیته فیلترینگ فیلتر شده است.

سردبیر معماری نیوز در پی انتشار خبر لیست واگذاری‌های شهردار تهران به برخی اعضای شورای شهر تهران روز گذشته به شعبه دو بازپرسی رسانه تهران احضار شد و با پیگیری هایی که از سوی وکیل اوصورت گرفت معلوم شد شاکی او آقایان محمد باقر قالیباف و مهدی چمران بوده‌اند.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۱۵:۵۳:۲۵
بدینوسیله مشخص میشود ارگانهای تصمیم گیرنده همه در اختیار دلواپسان واصولگرایان است . یک خبر نگار که وظیفه اش اطلاع رسانی است با در خواست دو دلواپس واصولگرا سایتش فیلتر میشود.ایا این عدالت است؟
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵