داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 15946
 
ضرغامی: حذف صحبت رضایی به نفع خودش بود
 
رییس سازمان صداوسیما گفت: ما از نامزدها می‌خواهیم که خودشان را برای مناظره‌ها آماده کنند چرا که سوالات دقیقی از نامزدها خواهیم پرسید.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۴۶
به گزارش ایسنا، سید عزت‌ الله ضرغامی پس از پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی شما از رأی‌آوری کاندیداها چیست؟ گفت: باید ببینیم خداوند دل‌های مردم را به سمت چه کسی هدایت می‌کند.

وی درباره‌ نظر کاندیداها درخصوص برنامه‌های تبلیغاتی در صداوسیما، گفت: آن طور که خود نامزدها گفته‌اند رضایت داشته‌اند و معتقدند نظم و همکاری با آنها وجود داشته، ما هم از آنها راضی هستیم و تا اینجای کار بسیار خوب جلو رفته‌ایم.

خبرنگاری درباره‌ مباحثی که حسن روحانی در تلویزیون مطرح کرده و انتقاداتش به صداوسیما پرسید، که ضرغامی با بیان اینکه همه از ما انتقاد می‌کنند، گفت: سانسور معنایی ندارد. در همین راستا کمیته تبلیغات قانونی وجود دارد که ربطی به صدا و سیما ندارد این کمیته متشکل از نمایندگانی از شورای نگهبان، دادستانی، وزارت کشور و شورای عالی نظارت بر صداوسیما شکل گرفته است که اعضای آن شامگاه گذشته تا ساعت ۱۲ برنامه‌ها را با سعه‌ی صدر دیدند و دنبال می‌کردند.

سانسور برنامه محسن رضایی به نفع خودش بود

وی درباره‌ی سانسور بخشی از برنامه‌ی محسن رضایی، گفت: آن موضوع کلمه‌ای بود که بیشتر جنبه‌ی امنیتی و ملی داشت که به نفع خود آن نامزد بود که آن کلمه گفته نشود و به آن نامزد هم کمک بسیاری شد. قومیت‌ها در کشور جایگاه بسیار بالایی دارند چرا ما می‌خواهیم بگوییم بین آنها تبعیض وجود دارد.

ضرغامی در مورد قطع برنامه عارف نیز گفت: آن مشکل مشکل کوچکی بود که اگر دوستان از من سوال می‌کردند می‌گفتم چهار پنج دقیقه تاخیر اشکالی ندارد. دوستان می‌خواستند عدالت رعایت شود و نگران شده بودند. خود آقای عارف هم توجیه شدند.

این یک شوخی است که من مجری مناظره‌ها باشم

رییس سازمان صداوسیما در پاسخ به این پرسش که آیا شخص شما مجری مناظره‌ها هستید؟ اظهار کرد: این یک شوخی است.

وی در همین راستا افزود: ‌روزهای دهم، پانزدهم و هفدهم مناظره‌ها برگزار خواهد شد و ما در همین جا از نامزدها می‌خواهیم که خودشان را برای این گفت‌وگوها آماده کنند. ما به مجری مناظره‌ها اجازه داده‌ایم که سوالات دقیق‌تری از نامزدها بپرسند بنابراین توصیه ما این است که نامزدها آمار و ارقام‌شان را دقیق کنند چرا که ما درباره تمامی مباحث از جمله اشتغال، تورم و مسائل اقتصادی سوالات دقیقی می‌پرسیم و از نقاط ضعف و قدرت مورد نظر قرار خواهد گرفت.

ضرغامی خاطرنشان کرد: برنامه‌های مربوط به مناظره بسیار سازنده خواهد بود و سطح آگاهی جوانان را بالا می‌برد و جزء پربیننده‌ترین، جذاب‌ترین و آگاه‌بخش‌ترین برنامه‌ها خواهد بود.

رییس سازمان صداوسیما در پاسخ به این سوال که استقبال از برنامه‌های تبلیغاتی چطور بوده است، گفت: هر چقدر که جلوتر برویم نظرسنجی‌ها دقیق‌تر خواهد شد.

وی همچنین اظهار کرد: در جلسه هیات دولت راجع به برنامه‌های نامزدها صحبت شده است. خود آقای احمدی‌نژاد هم این برنامه‌ها را مطلوب ارزیابی کردند و بر این نکته تاکید داشتند که این برنامه‌ها نشان دهنده وجود آزادی در کشور است.


Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵