کد مطلب: 90277
 
تفاهم‎نامه مدیریت اکتشاف وفلات قاره
 
مدیریت اکتشاف و شرکت نفت فلات قاره ایران با هدف اجرای سیاست استفاده بهینه از امکانات، اطلاعات، استعداد و توانمندهای طرفین در حوزه‎های علمی، پژوهشی و عملیاتی، تفاهم‎نامه همکاری امضا کردند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
مدیریت اکتشاف و شرکت نفت فلات قاره ایران با هدف اجرای سیاست استفاده بهینه از امکانات، اطلاعات، استعداد و توانمندهای طرفین در حوزه‎های علمی، پژوهشی و عملیاتی، تفاهم‎نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نفت؛ همکاری‌های مشترک به‌ منظور بهره‌مندی از تجربه، داده‌ها و اطلاعات، دانش و توانمندی فنی، امکانات، مطالعات و مشاهدات علمی در حوزه زمین‌شناسی، ژئوفیزیک، ژئوشیمی، حفاری، مهندسی نفت، نقشه‌برداری، HSE، آموزش و دیگر موارد مورد توافق انجام می شود؛

سیدصالح هندی، مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران درباره این تفاهم‎نامه که هفته گذشته امضا شد، گفت: همه شرکت‌ها و مدیریت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران برای سهولت و انجام کار باکیفیت بالا و مطلوب تقسیم‌بندی شده‌اند و همگی جزء یک پیکر و حلقه‌های یک زنجیره هستند، بنابراین اجرای امور و تمامی مأموریت‌ها باید بیشترین سود و آورده را برای این شرکت رقم بزند.

وی افزود: در انجام یک پروژه، به ویژه در سطح ملی، شرکت‌ها و مدیریت‌های تابعه به نحوی دخیل هستند، اما بسته به نوع پروژه، فقط تناسب و درصد حضورشان فرق می‌کند. لذا انجام اینگونه تفاهم‌نامه‌ها، ضمن رعایت و حفظ حریم‌ها و تخصص‌ها، همکاری خوب و کم‌هزینه در ترسیم اولویت‌های اکتشافی و نیازهای تولیدی را فراهم می‎کند.

حمید بورد، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران هم با استقبال از مفاد این تفاهم‌نامه گفت: اطمینان دارم با حمایت‌های مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران ، می‌توانیم با یک کارگروهی خوب، به یک هم‌افزایی و ارزش افزوده در پروژه‌ها برسیم.

وی ضمن استقبال از تعامل‌ مناسب میان شرکت‌ها گفت: برای انجام کارها باید نگاه تخصصی داشت، به طوری که هر پروژه را با ساز و کار مخصوص باید در جای خود تعریف کرد تا بتوان با کار گروهی قوی و با هزینه کم‌تر و نتیجه بهتر آن را انجام داد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵