کد مطلب: 45844
 
آمار سوخت تحویلی به شرکتهای هواپیمایی
 
سوخت تحویلی به شرکتهای هواپیمایی داخلی در سال ٩٣ به بیش از ١,٣ میلیارد لیتر رسید.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۷
سوخت تحویلی به شرکتهای هواپیمایی داخلی در سال ٩٣ به بیش از ١,٣ میلیارد لیتر رسید.
مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در گفتگو با خبرنگار شانا تصریح کرد: در سالی که گذشت یک میلیارد و ٣٥٠ میلیون لیتر سوخت هوایی (ATK) به شرکتهای هواپیمایی داخلی تحویل داده شده است.

محمدرضا مظلومی افزود: سوخت تحویلی به ایرلاینهای کشور به ارزش ٦ هزار و ٧٢٠ میلیارد ریال به شرکتهای مختلف هواپیمایی کشور فروخته شده است.

وی،همچنین از تحویل ١٥٨ میلیون لیتر سوخت به شرکتهای هواپیمایی خارجی خبر داد و گفت: این مقدار سوخت به ارزش ١٠٤ میلیون دلار به ایرلاینهای کشورهای خارجی تحویل شده است.

به گزارش شانا،تامین سوخت برای شرکتهای هواپیمایی در کنار تامین انواع فرآورده نفتی(بنزین، نفت سفید، نفت کوره و نفت گاز) از دیگر مسئولیتهای شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی است.

سالانه میلیونها مسافر از طریق خطوط هواپیمایی داخلی و خارجی جا به جا می شوند و این مهم تنها با تامین به موقع ناوگان سوخترسانی شرکت ملی پخش که در فرودگاههای کشور مستقر شده اند، امکانپذیر است.

بدون تردید مراودات شرکت ملی پخش با شرکتهای هواپیمایی مسافر بر در خصوص تامین به موقع سوخت و پرداخت به موقع وجه سوخت از سوی ایرلاینها، می تواند در ارائه هرچه بهتر خدمات این دو بخش (شرکت ملی پخش و شرکتهای هواپیمایی مسافر بر) موثر تر باشد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵