کد مطلب: 109340
 
استمرار روند کاهشی حوادث در شرکت ملی نفت ایران
 
مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران با اشاره به استمرار روند کاهشی حوادث در شرکت ملی نفت ایران، ابراز امیدواری کرد با ادامه این روند، میزان حوادث و پیامدهای احتمالی آن در این شرکت در سال‌های آینده به صفر برسد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵
به گزارش نکونیوز به نقل از خبرنگار شانا، مانی عبدالله‌زاده‌راد  در ششمین گردهمایی رؤسای اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران، گفت: حوادث شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۷ نسبت به ۹۶ حدود ۲۰ درصد و در هشت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل بالغ بر ۵۵ درصد کاهش یافته و ماهیت این حوادث در پنج سال اخیر، از حوادث شغلی به حوادث فرآیندی گراییده است.
وی ادامه داد: به این ترتیب باید با آسیب‌شناسی حوادث فرآیندی در یک برنامه زمانبندی‌شده، میزان این حوادث را کاهش دهیم.
عبدالله‌زاده در ادامه در تشریح حوادث پیش‌آمده در شرکت‌های تابع شرکت ملی نفت ایران، به کاهش قابل توجه میزان حوادث منجر به فوت در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب اشاره کرد و این روند کاهشی را با توجه به گستردگی فعالیت‌های این شرکت حائز اهمیت خواند.
وی به کاهش میزان حوادث در دیگر شرکت‌های تابع از جمله شرکت نفت و گاز پارس در سال‌های اخیر اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی شده است تا با بهبود سامانه مهار آتش در شرکت پایانه‌های نفتی، از پیامدهای ناشی از صاعقه در این شرکت کاسته شود.
ششمین گردهمایی رؤسای اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران از صبح امروز (دوشنبه، ۱۸ آذرماه) در باشگاه شماره ۲ این شرکت آغاز به کار کرده و عصر فردا (سه‌شنبه، ۱۹ آذرماه) به کار خود پایان می‌دهد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵