مدیرعامل باشگاه نفت تهران در زمان دولت قبل نامه ای را امضا کرده بود که به معنای موافقت او با انتقال این باشگاه به اراک بود
 
 
۳
 
کد مطلب: 37474
 
تعطیلی تمرینات تیم فوتبال نفت به خاطر اعتصاب بازیکنان
مدیرعامل باشگاه نفت تهران چه پاسخی دارد؟
 
بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران که امسال یکی از نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا محسوب می شود، به دلیل عدم انجام تعهدات مالی باشگاه اعتصاب کردند.
تاریخ انتشار : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۶
بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران که امسال یکی از نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا محسوب می شود، به دلیل عدم انجام تعهدات مالی باشگاه اعتصاب کردند.
به گزارش نکونیوز، تمرینات دیروز این تیم به دلیل اعتصاب بازیکنان که خواستار دریافت بخش دیگری از قرارداد خود هستند علیرغم حضور بازیکنان در محل تمرین برگزار نشد. مدیرعامل باشگاه نفت تهران عدم دریافت مبالغ مورد نظر از سازمان لیگ بابت حق پخش تلویزیونی مسابقات و تبلیغات محیطی را عامل عدم انجام تعهدات مالی باشگاه در قبال بازیکنان اعلام کرد درحالیکه این موضوع بیشتر به طنز شباهت دارد. چرا که تیم نفت تهران تنها تیمی نیست که بابت حق پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی از سازمان لیگ طلبکار است و این موضوع، این پرسش را در ذهن ایجاد می کند که چرا فقط این مشکل در نفت تهران باعث بروز اعتصاب و تعطیلی تمرینات این تیم شده است و چرا در سایر باشگاهها این اتفاق نیفتاده و آیا نمی شد این مشکل را به گونه دیگری مدیریت کرد؟
منصور قنبرزاده مديرعامل نفت گفته چون سازمان لیگ پول نداده نمی تواند طلب بازیکنان را پرداخت کند درحالیکه این سخن از مدیری در مجموعه نفت که در منظر افرادی که از بیرون به آن می نگرند همواره مجموعه ای منظم و بسامان بوده، به معنای پاک کردن صورت مساله و فراموش کردن وظیفه مدیر باشگاه در مدیریت امور جاری محسوب می شود. هرچند بازیکنان تیم قطعا به تمرینات بازخواهندگشت اما این گونه وقفه ها به هیچ وجه به سود مهمترین نماینده صنعت نفت در سطح اول فوتبال ایران که با رنجهای فراوان طی سالیان اخیر به لیگ برتر رسیده، نخواهد بود.
شایان ذکر است چندی پیش نامه ای حاوی امضای منصور قنبرزاده در برخی سایتهای خبری منتشر شد که نشاندهنده موافقت او با انتقال باشگاه نفت تهران به شهر اراک در زمان دولت گذشته بود که انتقادهای فراوانی را برانگیخت.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۳-۰۸-۰۳ ۲۱:۲۵:۰۶
از نگارنده محترم بخاطر گفتن حقیقت پنهان تشکر می کنم مدیری از جنش جریان انحرافی که در رنگ عوض کردن کاملا حرفه ای است کسی که پرچم دار هبه کردن تیم نفت تهران به اراک بود سایت صراط (چرخش ١٨٠درجه ای مدیر احمدی نژادی وزارت نفت ) را مشاهد کنید تا سند هبه کننده با امضای این عوام فربی را ببینید. تاسف برای مدیران ارشد وزارت نفت بخاطر این گزینش بی تدبیرانه
 
۱۳۹۳-۰۸-۰۴ ۲۲:۵۳:۴۱
هبه کنتده های نفت تهران به اراک صاحبان بدلی باشگاه نفت تهران شده اند با تاسف بسیار برای مدیرانی که مشایی پرستان را دور خود در شرکت نفت جمع کرده اند. تاسف بخاطر این نگاه و تدبیر
 
۱۳۹۳-۰۸-۰۵ ۲۱:۴۷:۴۲
موافقم احسنت
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵