داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 11940
 
لاریجانی در جلسه تحویل بودجه حضور نخواهد داشت
 
مشاور بین‌الملل رئیس مجلس گفت: رئیس مجلس در جلسه تحویل لایحه بودجه سال ۹۲ به مجلس حضور نخواهد داشت و پنجشنبه به کشور باز خواهد گشت.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۱۴
به گزارش فارس، حسین شیخ‌الاسلام مشاور رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی پنجشنبه شب از سفر خود به هند باز می‌گردد و به همین جهت در جلسه روز چهارشنبه مجلس و در زمان تحویل لایحه بودجه سال ۹۲ توسط دولت به مجلس حضور نخواهد داشت.

معاون رئیس‌جمهور در اجرای قانون اساسی دیروز به خبرنگاران گفته بود: بودجه توسط معاونت برنامه ریزی آماده شده و چهارشنبه این هفته به مجلس می‌رود.

همچنین محمود احمدی‌نژاد در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی خود با بیان اینکه "بودجه سندی بسیار مهم و برنامه یک ساله است"، اعلام کرده بود: بودجه ۹۲ چهارشنبه این هفته تقدیم مجلس می‌شود.

وی همچنین تاکید کرده بود: در بودجه سال آینده حداقل مقدار فروش نفت را منظور کردیم و هزینه‌های جاری کشور را به شدت کاهش دادیم.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه "بودجه امسال تحت فشار بود اما کارهای اساسی کشور انجام شد"، گفت: در سرمایه‌گذاری در بخش عمران، کمبودهایی داشتیم که در بودجه سال بعد رفع می‌شود. همچنین، با افزایش مالیات، کاهش درآمد نفتی را در بودجه جبران می‌کنیم.

Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵