کد مطلب: 105308
 
ادامه گاز رسانی در مناطق زلزله زده
 
سخنگوی شرکت ملی گاز با توجه به وقوع زلزله در غرب کشور اعلام کرد که تاسیسات گاز آسیب ندیده‌اند و گازرسانی به این مناطق بی‌وقفه ادامه دارد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
سخنگوی شرکت ملی گاز با توجه به وقوع زلزله در غرب کشور اعلام کرد که تاسیسات گاز آسیب ندیده‌اند و گازرسانی به این مناطق بی‌وقفه ادامه دارد.
به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز، مجید بوجارزاده، از آماده‌باش شرکت ملی گاز برای رفع مشکلات احتمالی زلزله در کرمانشاه خبر داد و گفت: با توجه به وقوع ‌زلزله اخیر در کرمانشاه، به ویژه در منطقه ثلاث‌باباجانی، همه عوامل و کارکنان شرکت ملی گاز در این استان و استان‌های معین کرمانشاه در حال آماده‌باش هستند.

وی افزود: خوشبختانه به تاسیسات مرتبط با گاز آسیب‌ خاصی وارد نشده و تنها در چند مورد نشتی گاز رخ داده که بلافاصله اصلاح شده است.

به گفته رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز، عملیات نشت‌یابی در منطقه زلزله‌زده و نواحی اطراف آن نیز بلافاصله صورت گرفته است که بر اساس نتایج این عملیات، مشکل خاصی در شبکه وجود نداشته و هم‌اکنون گاز در شبکه گازرسانی مناطق زلزله‌زده جریان دارد.

بر اساس این گزارش، زلزله اخیر کرمانشاه شامگاه یکشنبه ۳۱ تیرماه برای دوبار و با قدرت ۴,۲ و ۵.۹ ریشتر در حوالی تازه‌آباد شهرستان ثلاث باباجانی رخ داد که با حدود ۴۰ پس‌زلزله، تاکنون ۲۸۷ مصدوم بر جای گذاشته است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵