داخلی اقتصاد خبر
۱
 
کد مطلب: 18060
 
واگذاری زمین نمایشگاه تهران به صداوسیما در کمیسیون های دولت منتفی شده بود
 
مشخص نیست با وجود منتفی شدن موضوع واگذاری زمین های نمایشگاه بین المللی تهران به صداسیما در کمیسیون های دولت، چگونه هیات دولت چنین چیزی را تصویب کرده است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۱
شرکت نمایشگاه های بین المللی در واکنش به مصوبه هیات دولت برای واگذاری زمین های نمایشگاه بین المللی تهران به صداسیما گفت: این مسئله قبلا در کمیسیون های دولت، منتفی شده بود.

به گزارش عصر ایران به نقل از سایت اینترنتی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران، حمیدرضا آملی سخنگوی این شرکت توضیح داد: طرح این موضوع، مربوط به مدت ها قبل بوده که در کمیسیون های مختلف دولت بررسی و منتفی گردیده است.

هیات وزیرات به ریاست محمود احمدی نژاد رئیس جمهور در جلسه روز چهارشنبه خود واگذاری کل زمین‌های مربوط به نمایشگاه بین‌المللی به صداوسیما را تصویب کرده بود.

مشخص نیست با وجود منتفی شدن موضوع واگذاری زمین های نمایشگاه بین المللی تهران به صداسیما در کمیسیون های دولت، چگونه هیات دولت چنین چیزی را تصویب کرده است.

محمدرضا رحیمی در توضیح مصوبه روز چهارشنبه هیات وزیران گفته است: دولت تصویب کرد کل زمین‌های مربوط به نمایشگاه بین‌المللی را که در مجاورت صداوسیماست، به این سازمان واگذار کند و ما باید زمین دیگری در جای دیگر برای نمایشگاه بین‌المللی انتخاب کنیم.
وی افزود: در همین راستا باید از اختیارات دولت استفاده کنیم و اگر در بحث واگذاری ایراد قانونی وجود داشته باشد باید موضوع آن را به مجلس دهیم تا مجلس آن را تصویب کنند.

مساحت کل نمایشگاه بین المللی تهران در شمال پایتخت حدود ۸۵۰ هزار مترمربع که از این مساحت، ۱۲۰ هزار متر مربع فضای سر پوشیده، ۳۵ هزار متر مربع فضای باز نمایشگاهی، حدود ۲۲ هکتار فضای سبز و نیز ۲۱ هکتار راههای دسترسی به سالن ها و محوطه نمایشگاه است.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۶:۱۴:۱۱
از قرار متری 5 میلیون هم که حساب کنیم (حداقل متری 12 میلیون است) به عبارتی می شود 4250000000000
به تومانش رو نمی نویسم که خودتون سعی کنید بخوانید که بدانید بودجه مملکت است
بنویسم باشه میشود چهار تریلیارد و دویست و پنجاه میلیارد تومان
راستی صدا و سیما آنتنش جای دیگه جواب نمیده؟؟
راستی با این پول میشود حقوق چندسال کورش کبیر رو داد؟ جند تا بیکار رو شاغل کرد؟ چند تا بیخانمان رو سامان داد؟
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵