داخلی باشما خبر
 
کد مطلب: 73329
 
محدودیت های ترافیکی پایان هفته
 
مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی در برخی از محورهای مواصلاتی برون شهری را از 24 تا 27 شهریور ماه سال جاری اعلام کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۱
مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی در برخی از محورهای مواصلاتی برون شهری را از 24 تا 27 شهریور ماه سال جاری اعلام کرد.
به گزارش ایرنا به نقل از مرکز مدیریت راه های کشور، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه (امروز) تا ساعت 6 صبح 27 شهریور ماه از محورهای کرج - چالوس ، هراز، فیروزکوه و محورتهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.
همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه این هفته تا ساعت یک بامداد روز 26 شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموان پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه 27 شهریورماه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد ( محدوده دزدبن ) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.
در این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و نیز تردد تریلرها در محور هراز همچنان ممنوع است، ضمن اینکه تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته از جاده هراز ممنوع است.
تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24روزهای چهارشنبه و جمعه این هفته در محور فیروزکوه از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع خواهد بود.
با توجه به افزایش تردد وسایل نقلیه در روزهای پایانی فصل تابستان، تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 13 تا 24 روز جمعه 26 شهریورماه در محور قدیم قزوین - رشت و بالعکس ممنوع خواهد بود.
همچنین تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 13 تا 24 روز جمعه 26 شهریورماه در محور آستارا - اردبیل و بالعکس و تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 13 تا 24 روز پنجشنبه (فردا) و از ساعت 7 تا 24 روز جمعه این هفته در محور قدیم ساوه - همدان ممنوع شده است.
براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و سامانه های ترددشمار در شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از یک هزار و 745 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل از آن 6.4 درصد افزایش یافت.

** ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی
محور سی سخت - بیده ، واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد از 25 آبان 1394 تا اطلاع بعدی ، بدلیل نبود ایمنی کافی مسیر مسدود است.
کمربندی دهلران- اندیمشک ، واقع در استان ایلام از 26 فروردین 1395 تا اطلاع بعدی ، بدلیل نبود ایمنی کافی مسدود و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر دهلران انجام می شود.
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرده محور رامیان - اولنگ - شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان ، از 29 فروردین 1395 تا اطلاع بعدی بدلیل نبود ایمنی کافی همچنان مسدود خواهد بود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵