داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 85245
 
جمعه سرنوشت ساز - پرویز غیاث الدین
 
همه باید در جمعه سرنوشت‌ساز در رای‌گیری شرکت کرده و در چهار سال آینده وعده‌های داده شده کاندیداها را مطالبه کنند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰
همه باید در جمعه سرنوشت‌ساز در رای‌گیری شرکت کرده و در چهار سال آینده وعده‌های داده شده کاندیداها را مطالبه کنند.


شور انتخابات فضای کشور را پر کرده است. مناظره‌ها، سخنرانی‌ها، سفر کاندیدا‌ها به شهر‌های مختلف و میتینگ‌های انتخاباتی، خیابان‌ها و حتی جاده‌های کشور همه و همه حاکی از رقابتی سخت و نفس‌گیر دارند.
در این میان صرف‌نظر از پاره‌ای بد اخلاقی‌ها و بی‌احترامی‌ها که در سخنان بعضی از کاندیدا‌ها، ستاد‌های انتخاباتی و تعداد کمی‌از هوادارانشان می‌شنویم ـ که این موضوع فرصت ارائه و تبیین برنامه‌ها را کاهش داده است ـ سایر موارد مناسب و مبارک است.
شرط پی‌گیری و مطالبه وعده‌های بسیاری که در این ایام به مردم داده می‌شود، شرکت در انتخابات است. بی‌تفاوتی و نرفتن به پای صندوق‌های رای، حق مطالبه وعده‌های زیبایی را که این روز‌ها به وفور داده می‌شود از ما می‌گیرد.
در این چند روز باقی‌مانده به رای‌گیری، که نتیجه آن انتخاب عالی‌ترین مقام اجرایی برای سپردن سکان مدیریت کشور به اوست، لازم است هر فرد واجد شرایط رای دادن، چنانچه تاکنون فرد مورد نظر خود را مشخص نکرده است، زمانی را به این موضوع اساسی و سرنوشت‌ساز اختصاص دهد و با بررسی دقیق برنامه‌ها، وعده‌ها، توان اجرایی و مدیریتی، شخصیت و سایر ویژگی‌های کاندیدا‌ها و گروه همکاران آنان، انتخاب نهایی خود را انجام دهد. همه می‌بایست در جمعه سرنوشت‌ساز در رای‌گیری شرکت کرده و در چهار سال آینده وعده‌های داده‌شده را مطالبه نمایند.
انتخاب حق ماست. ما خود انتخاب می‌کنیم. با رای دادن، حق مطالبه درخواست‌هایمان را محفوظ نگاه خواهیم داشت و این حرکت و روند رو به جلو را محفوظ و مستمر می‌داریم.
.....................................
دبیر سندیکای صنعت برق ایران
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵