کد مطلب: 99565
 
مذاکره با چهار گمرک دنیا
 
رئیس کل گمرک ایران با مسوولان گمرکات چین، ژاپن، روسیه و هنگ کنگ در حاشیه کنفرانس تجارت الکترونیکی فرامرزی سازمان جهانی گمرک در پکن دیدار کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷
رئیس کل گمرک ایران با مسوولان گمرکات چین، ژاپن، روسیه و هنگ کنگ در حاشیه کنفرانس تجارت الکترونیکی فرامرزی سازمان جهانی گمرک در پکن دیدار کرد.

به گزارش روابط‌عمومی گمرک ایران، در دیدار فرود عسگری با معاون اول رئیس گمرک روسیه درخصوص چگونگی اجرای کریدور سبز بین دو کشور بود.

همچنین رئیس کل گمرک با معاون اول وزیر گمرک چین ملاقات کرد که در این دیدار نیز اهم محورهای همکاری گمرکی ایران و چین را با توجه به موقعیت و دیدگاه توسعه کشورمان تشریح شد. در دیدار رئیس کل گمرک ایران با مدیر بین‌الملل گمرک هنگ‌کنگ نیز درباره چگونگی نهایی کردن پیش‌نویس متن ترتیبات همکاری که بین گمرکات دو کشور تبادل شده بود، گفت‌وگویی صورت گرفت که طرف هنگ کنگی عنوان کرد: موضوع درحال سیر مراحل نهایی انجام تشریفات داخلی است و به‌زودی نتیجه برای چگونگی امضای سند اعلام می‌شود. عسگری همچنین در دیدار با رئیس گمرک ژاپن به خلاصه‌ای از همکاری‌های گمرکی دو کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به مکاتبات صورت گرفته بین گمرکات دو کشور درخصوص پیش نویس موافقت‌نامه کمک متقابل اداری، خواهان تسریع طرف ژاپنی در ارائه نظرات نهایی خود برای امضای این موافقت‌نامه هستیم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵