کد مطلب: 109574
 
وزارت نفت ۱۱۰ میلیون دلار در اورامانات سرمایه‌گذاری می‌کند
 
فرماندار روانسر گفت: سرمایه‌گذاری ۱۱۰ میلیون دلاری وزارت نفت در اورامانات برای احداث صنایع پایین دست پتروشیمی هدیه ماندگار استاندار کرمانشاه به مردم منطقه است که با پیگیری، تلاش و کوشش مستمر محقق شده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۹
به گزارش نکونیوز به نقل از ایرنا، سعدی مصطفی زاده یکشنبه در جلسه شورای اشتغال شهرستان روانسر که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و کارشناسان هلدینگ خلیج فارس برگزار شد؛ اظهار داشت: اقدامات دولت تدبیر و امید در توسعه و شکوفایی اورامانات بسیار چشمگیر است و این سرمایه گذاری بزرگ ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی توسعه و اشتغالزایی مطلوبی برای منطقه به همراه دارد.
فرماندار روانسر افزود: بامساعدت وزیر نفت و پیگیرهای مجدانه استاندار کرمانشاه، رایزنی های نماینده مردم اورامانات در مجلس و موافقت وزارت نفت سرمایه‌گذاری شرکت هلدینگ خلیج فارس وابسته به وزارت نفت در روانسر قطعی شده است و امروز نیز برای جانمایی و انتخاب زمین اقدام شد.
وی با بیان اینکه این سرمایه گذاری سبب تحولات اقتصادی در منطقه اورامانات خواهد شد؛ تصریح کرد: امروز کارشناسان هلدینگ خلیج فارس و نمایندگان وزارت نفت با همراهی آقای حاتمی معاون امور اقتصادی استانداری کرمانشاه از مکان‌های پیشنهادی در روانسر بازدید کردند و مقدمات کار در حال انجام است.
مصطفی زاده خدمات درخشان و ماندگار دولت در روانسر به عنوان دروازه اورامانات را یادآور شد و گفت: دولت های یازدهم و دوازدهم خدمات گسترده ای در حوزه‌های مختلف توسعه ای به ویژه توسعه گردشگری، عمران و آبادانی روستاها و طرح های زیرساختی و اقتصادی انجام داده و کارنامه درخشان دولت قابل دفاع است که با سرمایه گذاری وزارت نفت شکوفایی اقتصادی را نیز در آینده خواهیم داشت.
فرماندار روانسر تأکید کرد: اقدامات استاندار پرتلاش استان در اذهان مردم اورامانات ماندگار خواهد شد زیرا بهره مندی از ظرفیت های روانسر مورد توجه بود و آقای بازوند نیز نگاه ویژه ای به این شهرستان داشته و دارند.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری غرب کرمانشاه واقع شده است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵