کد مطلب: 87909
 
اولین همایش تخصصی کمپرسورها
 
رئیس اولین همایش ملی تخصصی کمپرسورها از برگزاری این همایش در ۱۴ تیرماه جاری خبر داد و گفت: توان ساخت کمپرسور در داخل کشور در این همایش مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
تاریخ انتشار : جمعه ۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۶
رئیس اولین همایش ملی تخصصی کمپرسورها از برگزاری این همایش در ۱۴ تیرماه جاری خبر داد و گفت: توان ساخت کمپرسور در داخل کشور در این همایش مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس احمدرضا احرارنژاد رئیس اولین همایش ملی تخصصی کمپرسورهادر یک نشست خبری با تاکید براینکه کمپرسورها یکی از مهم ترین و حیاتی ترین تجهیزات مورد نیاز در صنایع کشور است گفت: در راستای تحقق شعار امسال یعنی " اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" و با هدف توسعه و تعالی صنعت کمپرسور کشور قصدبرگزاری نخستین همایش ملی کمپرسور را در داخل کشور داریم.

وی ادامه داد: در اولین همایش ملی تخصصی کمپرسورها که با حمایت و مشارکت وزارتخانه‌های نفت، صنعت معدن و تجارت و نیرو به عنوان گردهمایی تخصصی سالیانه صنعت کمپرسور کشور توسط مرکز آموزش هوایار برگزار می شود قصد داریم شرایط خود را در ساخت و نگهداری کمپرسور که یکی از قطعات اصلی صنعت نفت و گاز به شمار می رود ارزیابی کنیم.

احرار نژاد تصریح کرد: این همایش با استقبال گسترده صنایع کشور و با حضور اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد وزارت نفت، وزارت نیرو و وزارت صنعت معدن تجارت و با سخنرانی متخصصین داخلی و بین المللی به مدت یک روز در ۱۴ تیرماه سال جاری و در محل مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.

رئیس اولین همایش ملی کمپرسور با اشاره به اهداف برگزاری این همایش گفت: طراحی و ساخت کمپرسورها، سیستم های مدیریت نگهداری و تعمیرات در کمپرسورها،بررسی راهکارها و روش های ارتقاء و نوسازی در کمپرسورها،بررسی آخرین دستاوردها و تکنولوژی های نوین و نقش آن در انتخاب کمپرسورها و همچنین بررسی راهکارهای نوین صرفه جویی و افزایش بهره وری در مصرف انرژی کمپرسورها از محورهای این همایش یک روزه است.

وی تصریح کرد: در این همایش یک نمایشگاه جانبی به منظور ارائه آخرین دستاوردها، توانمندی‌ها و محصولات شرکت‌های فعال در صنعت کمپرسور کشور نیز برگزار خواهد شد.

احرار نژاد تصریح کرد علاقمندان به منظور دستیابی به اطلاعات ثبت نام و مشارکت در این همایش می توانند به وب سایت همایش به آدرس www.iccompressor.ir مراجعه کنند.

وی اظهار امیدواری کرد این همایش منجر به بهبود و ارتقاء دانش فنی و مهارت های کاربردی صنعتگران کشور خواهد شد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵