کد مطلب: 67686
 
ایران در نمایشگاه فراساحلی هلند
 
ایران در آبان ماه امسال برای نخستین بار با برپایی یک سالن اختصاصی، در نمایشگاه صنعت انرژی فراساحلی هلند OEEC ٢٠١٦ حضور می یابد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۸
ایران در آبان ماه امسال برای نخستین بار با برپایی یک سالن اختصاصی، در نمایشگاه صنعت انرژی فراساحلی هلند OEEC ٢٠١٦ حضور می یابد.

به گزارش خبرنگار شانا، نمایندگی شرکت CBC هلند در ایران اعلام کرد: نمایشگاه سالانه صنعت انرژی فراساحلی هلند، روزهای چهارم و پنجم آبان ماه امسال در آمستردام برگزار می شود و ایران برای نخستین بار در این نمایشگاه، با برپایی سالنی اختصاصی حضور پیدا می کند.

این نمایشگاه بزرگترین رویداد در صنعت فراساحلی، نفت و گاز در اروپاست و شرکت کنندگان راه حلها و خدمات خود را در این حوزه ها به مخاطبان ارائه می کنند؛ در حاشیه نمایشگاه نیز کنفرانسی به منظور معرفی موقعیتهای پروژه های فراساحلی در خلیج فارس و دریای خزر به صاحبان و سرمایه گذاران این صنعت در اروپا برگزار می شود.

نمایشگاه صنعت فراساحلی هلند در آمستردام در فضایی به وسعت ٢٣ هزار متر مربع و با حضور بیش از ٦٦٠ شرکت کننده از ٨٦ کشور دنیا به مدت دو روز در آبانماه امسال برگزار می شود و پیش بینی می شود بیش از ١٢ هزار نفر از متخصصان صنعت فراساحلی از آن دیدن کنند.

با توجه به استقبال خوب شرکتهای بین المللی از نمایشگاه صنعت فراساحلی هلند و حضور جدی ایران در این نمایشگاه، انتظار می رود فرصت مغتنمی برای معرفی پروژه های فراساحلی ایران پیش روی کشورمان باشد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵