داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 87846
 
جامعه کارگری به آینده امیدوار است
 
دبیر اجرایی خانه کارگر اراک معتقد است دولت اول حسن روحانی توانسته با توجه به مشکلات بسیاری که از دولت قبل در حوزه کار و کارگر به‌وجود آمده بود توانسته است در جامعه کارگری ایران روزنه امید را به وجود آورد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۱
دبیر اجرایی خانه کارگر اراک معتقد است دولت اول حسن روحانی توانسته با توجه به مشکلات بسیاری که از دولت قبل در حوزه کار و کارگر به‌وجود آمده بود توانسته است در جامعه کارگری ایران روزنه امید را به وجود آورد.

داود میرزایی، دبیر اجرایی خانه کارگر اراک در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مورد عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه کار و کارگر خاطرنشان کرد: قبل از هرچیز باید به این نکته اشاره کرد که جامعه کارگری ایران در دولت نهم و دهم آسیب‌های بسیاری دید و به ویرانه‌ای تبدیل شد. این ویرانه در حالی به علی ربیعی رسید که همه کارگران به‌دلیل اینکه او از جنس جامعه کارگری بود انتظارات بسیاری برای بهبود وضعیت داشتند.

او ادامه داد: نباید فراموش کنیم که حوزه فعالیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بسسیار گسترده است و فعالان کارگری نیز انتظارات بسیاری از او داریم. در دولت اول روحانی برخی از مشکلات برطرف شد اما ما هنوز مشکلات بسیاری داریم که باید به آنها رسیدگی کنند. باتوجه به روزنه امیدی که در این چهار سال کارگران مشاهده کردند همه به آینده امیدوارند.

این فعال کارگری با اشاره به فعالیت‌های چهار ساله علی ربیعی در وزارت کار خاطرنشان کرد: پس از اینکه ربیعی مسولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را بر عهده گرفت وضعیت سازمان تامین اجتماعی را به خوبی سروسامان داد. نباید فراموش کنیم که این سازمان پیش از این به حیاط خلوت دولت‌ها تبدیل شده بود و وضعیت بسیار بحرانی داشت.

دبیر اجرایی خانه کارگر اراک در مورد عملکرد چهارساله علی ربیعی در وزارت کار گفت: مجموعه دولت حسن روحانی را باید مجموعه‌ای رو به امید دانست و اینکه این دولت وارث مشکلات و چالش‌های دولت قبل نیز بوده است. در مجموع فعالیت علی ربیعی را نمی‌توان خارج از این دولت دانست. جامعه کارگری کشور امیدوار است تا این روند امیدوار کننده همچنان ادامه داشته باشد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵