کد مطلب: 79214
 
13 حکم جداگانه امروز زنگنه
 
مهندس بیژن زنگنه با صدور احکام جداگانه ای اعضای کارگروه تشخیص عدم مغایرت مصوبات هیئت مدیره شرکت ملی نفت با قوانین، مقررات و سیاست ها و راهبردهای وزارت نفت را منصوب کرد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۹
مهندس بیژن زنگنه با صدور احکام جداگانه ای اعضای کارگروه تشخیص عدم مغایرت مصوبات هیئت مدیره شرکت ملی نفت با قوانین، مقررات و سیاست ها و راهبردهای وزارت نفت را منصوب کرد.
همچنين در ۷ حكم جداگانه،‌ وزیر نفت اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره شرکت بهینه سازی مصرف سوخت را منصوب کرد.

به گزارش صنعت ما از وزارت نفت، وزیر نفت طی احکامی جداگانه آقایان علی بنی حاتم، تقی ابراهیمی، حسن سلیمانی، دکتر سیدعلی ادیانی، ابراهیم اصغرزاده و دکتر سیدشریف حسینی را به عنوان اعضای کارگروهِ تشخیصِ عدمِ مغایرتِ مصوباتِ هیات مدیره شرکت ملی نفت با قوانین، مقررات و سیاست ها و راهبردهای وزارت نفت تعیین کرد.

این تصمیم در اجرای تبصره ٣ ماده ٤٠ قانون اساسنامه جدید شرکت ملی نفت ایران (مصوب ٢٣/١/١٣٩٥کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی)، اتخاذ شده که بر پایه آن، "وزیر نفت مکلف شده تا در صورتی که مصوبات هیئت مدیره این شرکت را خلاف قوانین و مقررات، سیاست ها و راهبردهای وزارت نفت تشخیص بدهد، ظرف مدت ١٠ روز پس از دریافت مصوبه هیئت مدیره، مراتب را اعلام تا هیئت مدیره نسبت به اصلاح آن اقدام نماید."

در احکام صادره آمده است که کارگروه باید مصوبات هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران ( و نیز ٣ شرکت اصلی دیگر) را با دقت، مورد بررسی قرارداده و نظرات خود را در مهلت مقرر برای تصمیم گیری و اظهار نظر نهایی برای وزیر نفت ارسال نماید. دبیرخانه این کارگروه در اداره کل حسابرسی و امور مجامع وزارت نفت مستقر خواهد بود.

انتصاب هيئت مديره بهينه سازي مصرف سوخت

وزیر نفت در هفت حکم جداگانه اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره شرکت بهینه سازی مصرف سوخت را منصوب کرد.
به گزارش صنعت ما براساس احکام مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت، محمدمهدی رحمتی به عنوان رئیس هیئت مدیره و عضو اصلی و علی وکیلی نیز به عنوان نایب رئیس و عضو اصلی هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت منصوب شدند.

جلیل جعفری بنه خلخال، رضا شادرخ راد و سیدمصطفی لاجوردی نیز به عنوان دیگر اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت بهینه سازی مصرف سوخت منصوب شدند که در حکم اعضای هیئت مدیره این شرکت آمده است:

با عنایت به مصوبه جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نمایندگان صاحبان سهام شرکت بهینه سازی مصرف سوخت مورخ ٢١/٦/١٣٩٥ و به استناد ماده (١٠) اساسنامه آن شرکت (مصوب ٣/٢/١٣٩٣) هیئت وزیران)، بدین وسیله جنابعالی به عنوان «عضو اصلی هیئت مدیره شرکت بهینه سازی مصرف سوخت» برای مدت دو سال منصوب می شوید.

امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.

همچنین مهدی احمدخان بیگی و داریوش رضایی نیز از سوی وزیر نفت به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره شرکت بهینه سازی مصرف سوخت منصوب شدند که در حکم آنها آمده است:

با عنایت به مصوبه جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نمایندگان صاحبان سهام شرکت بهینه سازی مصرف سوخت مورخ ٢١/٦/١٣٩٥ و به استناد ماده (١٠) اساسنامه آن شرکت (مصوب ٣/٢/١٣٩٣) هیئت وزیران)، بدین وسیله جنابعالی به عنوان «عضو علی البدل هیئت مدیره شرکت بهینه سازی مصرف سوخت» برای مدت دو سال منصوب می شوید.

امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵