۱
 
کد مطلب: 75208
 
نامه سرگشاده جمعی از کارکنان نفت به رییس جمهور
تجمع صنفی برگزار خواهیم کرد
 
تعدادی از کارکنان صنعت نفت در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور، ضمن درخواست برای برطرف شدن مشکلات خود اعلام کرده اند که در اعتراض به وضع موجود، به زودی تجمع صنفی برگزار خواهند کرد.
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۸
تعدادی از کارکنان صنعت نفت در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور، ضمن درخواست برای برطرف شدن مشکلات خود اعلام کرده اند که در اعتراض به وضع موجود، به زودی تجمع صنفی برگزار خواهند کرد.
به گزارش نکونیوز، متن این نامه بدین شرح است:
ریاست محترم جمهور
جناب آقای دکتر روحانی
با سلام و احترام
بی مقدمه و بدون اطناب از تدابیر اتخاذ شده ی جنابعالی مبنی بر پذیرش استعفای سه تن از وزرای کابینه تان در ماه های پایانی دور اول ریاست شما بر قوه ی مجریه ی این مملکت صمیمانه تشکر و حمایت می کنیم. چرا که این سه وزرات خانه از مهمترین ارگان های تاثیر گذار در فضای کنونی جامعه ی ما می باشند.
اما رییس جمهور محترم ، آیا این روزها از حال سربازان خط مقدم جبهه ی اقتصادی دستگاه تحت مدیریتتان خبر دارید؟ آیا می دانید که رزمندگان بی منت صنعت نفت این مرز و بوم چند ماه است که به دنبال احقاق حق مسلمشان هستند؟ همان حقی که شما و مجلس محترم شورای اسلامی بر آن ها روا دانسته اید؟
- از اجرای قانون اختیارات وزارت نفت با شما سخن می گوییم که این روزها بررسی و اجرای آن در پیچ و خم های طولانی وزارتخانه ی مربوطه گیر کرده و انگار صدای ما به گوش هیچ یک از افراد آن تشکیلات ذیربط نمی رسد.
- از حذف یکباره چندین هزار سمت در رده ‌های مختلف شغلی در کلیه ی ارگانهای تابعه ی وزارت نفت با شما سخن می گوییم که بی هیچ توجیه خاصی کماکان ادامه دارد.
- از بالا بردن سن بازنشستگی از ۶۰ سال به ۶۵ سال و قابل ارتقاء به ۷۰ سالگی با شما می گوییم که به دلایل نا معلوم تصویب و اجرایی گردید.
- از وخامت اوضاع روحی کارکنان جوان آن وزرات مبنی بر عدم تامین معیشتشان با شما حرف می زنیم که علی رغم تحمل ساعات کار طولانی در شرایط سنگین و طاقت فرسا، دستمزدهایشان کفاف زندگی هایشان را نمی دهد.
آقای دکتر روحانی، با فرض اینکه حضور جناب آقای مهندس بیژن زنگنه و مدیریت کلان ایشان از جنبه ی پیشبرد اهداف دولت متبوع شما کاملا کارآمد و مفید بوده است اما نباید این واقعیت به دست فراموشی سپرده شود که این کارمندان شریف و خدوم صنعت وزین نفت هستند که نیل به اهداف والای نظام اسلامی در زمینه های اقتصادی را امکان پذیر می سازند و نادیده گرفتن مطالبات به حق این عزیزان نتیجه ای جز سرخوردگی و یاس را به دنبال نخواهد داشت.
اینک که پس از بارها نامه نگاری و ارسال درخواست از سوی کارکنان صنعت نفت ، با کمال تاسف شاهد آن هستیم گوش شنوایی جهت استماع مشکلات کارکنان وجود ندارد ، این موضوع ما را بر آن داشت آخرین عریضه را حضور ریاست محترم جمهور تقدیم نماییم و امید آن داریم از سوی آن مقام موضوع به صورت ویژه مورد بررسی قرار گیرد.مزید استحضار اینکه کارکنان صنعت نفت به نشانه اعتراض به وضع موجود و همچنین اعلام عدم رضایت عملکرد وزیر محترم نفت ، به زودی تجمع صنفی برگزار خواهند نمود.
با احترام
از طرف جمع کثیری از کارکنان شاغل در صنعت نفت
Share/Save/Bookmark


میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۱ ۰۹:۴۷:۴۶
کارکنان بقیه بخش ها از نیرو گرفته تا صنعت و معدن هم وضعیت جالبی ندارند.
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵