کد مطلب: 34618
 
جشنواره ملی کارگاههای فنی- آموزشی صنعت نفت
 
نخستین جشنواره ملی کارگاههای فنی- آموزشی صنعت نفت با همکاری شرکت مناطق نفتخیز جنوب و دانشگاه صنعت نفت با هدف توسعه همكاريهاي آموزشي در جهت تقويت ارتباط به منظور بر طرف نمودن نيازهاي متقابل و سرعت بخشيدن به فرايند توسعه برگزار می گردد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۸
نخستین جشنواره ملی کارگاههای فنی- آموزشی صنعت نفت با همکاری شرکت مناطق نفتخیز جنوب و دانشگاه صنعت نفت با هدف توسعه همكاريهاي آموزشي در جهت تقويت ارتباط به منظور بر طرف نمودن نيازهاي متقابل و سرعت بخشيدن به فرايند توسعه برگزار می گردد.
به گزارش نکونیوز، در این جشنواره، ۷۸ دوره نرم افزاری و کارگاهی در زمینه های مهندسی برق، ابزار دقیق و الکترونیک، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی بازرسی فنی، مهندسی HSE و مهندسی نفت (مخازن، بهره برداری، حفاری و اکتشاف) از تاریخ ۲۹ شهریور لغایت ۳ مهرماه سال جاری در مجتمع آموزش فنون اهواز واقع در منطقه برومی در ده کیلومتری شهر اهواز برگزار می گردد.
در پایان به شرکت کنندگان گواهی معتبر از دانشگاه صنعت نفت و شرکت نفت مناطق نفتخیز جنوب اعطا خواهد شد. همچنین با توجه به امکانات رفاهی موجود در مجتمع آموزش فنون اهواز آن دسته از شرکت کنندگانی که ساکن شهر اهواز نیستند می توانند در طی جشنواره از این امکانات بهره مند گردند.
مهلت ثبت نام تا ۲۰ شهریور اعلام شده که علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی جشنواره به نشانی www.fewpi.ir اطلاعات لازم را دریافت کنند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵