کد مطلب: 86350
 
توافق همکاری نفتی 2 شرکت در ایران
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت او ام وی اعلام کرد، شرکت های گازپروم نفت روسیه و او ام وی اتریش بر اساس یک یادداشت تفاهم با یکدیگر در بخش نفت ایران همکاری خواهند کرد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت او ام وی اعلام کرد، شرکت های گازپروم نفت روسیه و او ام وی اتریش بر اساس یک یادداشت تفاهم با یکدیگر در بخش نفت ایران همکاری خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت او ام وی اتریش اعلام کرد، شرکت های گازپروم نفت روسیه و او ام وی اتریش بر اساس یک یادداشت تفاهم با یکدیگر در بخش نفت ایران همکاری خواهند کرد.

او ام وی اعلام کرد: «مراحل مقدماتی احتمالی این همکاری شامل تحلیل، ارزیابی و مطالعه برخی منابع نفتی در سرزمین جمهوری اسلامی ایران با همکاری شرکت ملی نفت ایران است.»

وادیم یاکوفلف، معاون اول مدیرکل شرکت گازپروم نفت روسیه نیز در بیانیه ای اعلام کرد، شرکت او ام وی می تواند در ارزیابی ژئولوژیک اولیه دو بلوک نفتی در ایران به شرکت گازپروم نفت کمک نماید.

شرکت او ام وی در سال 2001 فعالیت های خود در ایران را به عنوان اوپراتور بلوک اکتشافی مهر در غرب این کشور آغاز کرد. این شرکت اتریشی در سال 2006 به دلیل تحریم های اعمال شده علیه ایران فعالیت خود در این کشور را متوقف ساخت.

بعد از کاهش تحریم ها علیه ایران در سال گذشته میلادی، شرکت او ام وی یادداشت تفاهمی را با شرکت ملی نفت ایران برای انجام پروژه هایی در منطقه زاگرس در غرب ایران و میدان فارس در جنوب امضا کرد. در بخش نفت ایران، شرکت های خارجی برای فعالیت اغلب نیاز به یک شریک داخلی دارند.

در ماه ژانویه، شرکت او ام وی موافقتنامه ای با شرکت دانا انرژی ایران در زمینه توسعه میادین نفت و گاز به امضا رساند.

شرکت های او ام وی و گازپروم نفت 5 دهه با یکدیگر همکاری داشته اند و از زمانی که رینر سیله، از دو سال پیش مدیریت شرکت او ام وی را در اختیار گرفته، همکاری این دو شرکت تعمیق شده است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵