کد مطلب: 19813
 
همسر البرادعی دختر‌ عموی آیت الله مهدوی کنی؟
 
در پی انتشار گسترده خبری در فضای مجازی جهان عرب، حرف و حدیث ها درباره آن بیش از پیش شد به گونه ای که در جدید ترین ادعای مطرح شده در این باره، یکی از رسانه های عرب زبان مدعی شد همسر البرادعی، دختر عموی آیت الله مهدوی کنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری است. این سایت عرب زبان تیتر مطلب خود را چنین انتخاب کرده بود: همسر البرادعی دختر عموی رئیس مجلس خبرگان رهبری ایران است!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۳۰
به گزارش انتخاب به نقل از شیعه آنلاین ؛ این سایت که به نظر می‌رسد از هواداران جنبش اخوان المسلمین و از مخالفان سر سخت البرادعی به شمار می‌رود، در ادامه مقامات ارشد جمهوری اسلامی را مورد اهانت قرار داده و آنان را رافضی نامیده و مدعی شده که همسر البرادعی با این مقامات ایرانی ارتباط و تعامل دارد.
این رسانه مخالف البرادعی در ادامه با هدف تحریک احساسات افکار عمومی جهان عرب علیه البرادعی، مدعی شده او هنگامی که ریاست سازمان بین المللی انرژی هسته‌ای را بر عهده داشت، اطلاعات نادرستی درباره برنامه هسته ای عراق به آمریکا و دیگر کشورهای غربی داد و بر اساس همین اطلاعات غلط بود که آمریکا و دیگر کشورها به عراق حمله کرده و این کشور را به اشغال خود در آوردند.

این سایت عرب زبان همچنین در ادعایی مضحک نوشت: یکی از علل اصلی کودتا علیه مرسی مخالفت شدید او با شیعیان بوده زیرا مرسی طی اظهاراتی شیعیان را نجس نامیده بود. گفتني اينكه چند روز پيش، محمد البرادعي ضمن اعتراض به سركوب هواداران مرسي، از معاونت رياست‌جمهوري موقت مصر استعفا داد و قاهره را به مقصد اتريش كه سالها مقيم آنجا بود، ترك كرد.


Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵