کد مطلب: 100337
 
باز هم سانحه رانندگی برای کارکنان صنعت نفت
جزییات حادثه مینی بوس حامل کارکنان ملی حفاری +اسامی جان باختگان و مصدومان
 
باز هم سانحه رانندگی برای سرویس کارکنان صنعت نفت، موجب کشته و زخمی شدن جمعی از کارکنان شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶
باز هم سانحه رانندگی برای سرویس کارکنان صنعت نفت، موجب کشته و زخمی شدن جمعی از کارکنان شد.
به گزارش نکونیوز، این بار حادثه در موقعیت میدان نفتی بی بی حکیمه در جنوب غربی کشور رخ داد که طی آن به دلیل انحراف مینی بوس حامل کارکنان از جاده، دو تن از کارکنان عملیاتی شرکت ملی حفاری که مربوط به دستگاه حفاری ۲۲ فتح بود جان سپردند و تعدادی مجروح شدند.
آنگونه که شرکت ملی حفاری ایران البته با ساعتها تاخیر در این زمینه اطلاع رسانی کرده، این حادثه ساعت ۱۹ یکشنبه (۱۹ فروردین) در نتیجه خارج شدن مینی بوس حامل کارکنان نوبت شب این دستگاه حفاری از مسیر اصلی جاده رخ داد. به‌دنبال این حادثه تیم های پزشکی و آمبولانس های مورد نیاز توسط شرکت ملی حفاری ایران و شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و نیروهای امدادی این شهرستان به این موقعیت کوهستانی اعزام شدند و انتقال مجروحان به بیمارستان های گچساران صورت گرفت.
اما دو نفر از کارکنان به نامهای سید احسان موسوی از کارکنان پیمانکاری و محمد یعقوبی از کارکنان قراردادی که هر دو سکوبان بودند در این حادثه جان خود را از دست دادند. ۱۵ نفر نیز در این حادثه مصدوم شدند.
مصدومان این حادثه عبارتند از : علی عریضی، امید بهمنی دهکردی، ابراهیم اریک، آرمان بختیاری، عباس ابراهیمی، سیروس عسکرزاده، حسن نوروزی، مهدی قربانی، بهنام خیری اوروند، میلاد کلانتری، تورج جلیلی، پویا چراغی، سیدرضا طباطبایی، سید احمد آل بوشوکه و امین مرادی.
میدان نفتی بی بی حکیمه در گستره عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران قرار دارد و دکل ۲۲ فتح شرکت ملی حفاری ایران در این منطقه در حال حفر یک حلقه چاه است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵