۴
 
کد مطلب: 68891
 
نامه گلایه آمیز یکی از مخاطبان به "نکونیوز"
لطفا به بخش دندانپزشکی بیمارستان نفت مراجعه نکنید!
 
علیرغم وجود اشکالات متعدد در عملکرد سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و نارضایتی خانواده صنعت نفت از عملکرد برخی بخشهای زیرمجموعه این سازمان، همچنان نه تنها این اشکالات باقیست، بلکه روز به روز بر میزان این نارضایتی ها هم افزوده می شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۷
علیرغم وجود اشکالات متعدد در عملکرد سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و نارضایتی خانواده صنعت نفت از عملکرد برخی بخشهای زیرمجموعه این سازمان، همچنان نه تنها این اشکالات باقیست، بلکه روز به روز بر میزان این نارضایتی ها هم افزوده می شود.
به گزارش نکونیوز، خدمات ارائه شده به بیماران و خانواده صنعت نفت در بیمارستان مرکزی نفت و همچنین درمانگاههای دیگر مجموعه در تهران و همچنین مراکز بیمارستانی و درمانی در شهرهای دیگر و مناطف نفتخیز، از سطح مطلوبی برخوردار نیست و علیرغم برخی اقدامات مثبت، اغلب کارکنان صنعت نفت معتقدند خدمات ارائه شده به آنها طی سالیان اخیر از نظر کیفی بسیار افت کرده است و همین امر این گلایه را ایجاد کرده که سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت نظارت مناسبی بر عملکرد زیرمجموعه های خود بویژه در بیمارستان مرکزی نفت که مراجعان از آن انتظار بیشتری دارند، ندارد. در همین راستا یکی از مخاطبان نکونیوز که از خانواده صنعت نفت است، گلایه های خود از بخش دندانپزشکی بیمارستان مرکزی نفت را به طور مکتوب برای ما ارسال کرده و خواستار پاسخ قانع کننده از سوی مسوولان مربوطه شده است. در نامه این عضو خانواده صنعت نفت که نامش نزد ما محفوظ است می خوانیم :
"نزديك يك ماه پيش براي درمان ريشه يكي از دندانهایم به بيمارستان نفت مراجعه كردم كه بعد از عصب كشي و تراشيدن دندان و حتي قالبگيري وقتي براي قرار دادن روكش ساخته شده به دكتر .... (نام پزشک مربوطه محفوظ است) دندانپزشك كلينيك بيمارستان نفت مراجعه كردم ايشان فرمودند كه بايد دندان كناري هم عصب كشي شود بعد دو دندان باهم روكش شوند! طي يك هفته دندان مذكور را به چند دندان پزشك از جمله پزشكان خود صنعت نفت نشان دادم و همه گفتند اين دو دندان هيچ ربطي به هم ندارند و می توان همان يكي را روكش كرد، بعد از چند بار طي مسافت و رفت و آمد به بيمارستان،جناب دكتر .... در كمال ناباوري فرمودند كه اصلا اين دندان قابل روكش نيست و بايد کشیده شود! و در جواب اعتراض من كه چرا روز اول نگفتيد؟ و حالا من با اين دندان نصفه و پانسمان شده چه كار كنم با برخوردي تند و بي ادبانه گفتند كه سوال تكراري نكن! برو پولتو پس بگير! و جالبتر اینکه رييس بخش دندانپزشكي بيمارستان در پاسخ اعتراض من فرمودند "اين دندان به درد نميخورد برو بكشش يا همينجوري ولش كن!!!!" و سوال من این است که دندان پانسمان شده را چطوري ول كنم؟! و در نهايت بعد از يك ماه رفت و آمد، يك بيمار را با دندان عصب كشي شده خالي شده پانسمان شده رها كردند بي هيچ احساس مسووليتي! ميدانم كه نه از سازمان بهداشت و درمان نفت می توان انتظاري داشت و نه از وزارت فخيمه اي چوننفت ديگر توقع نظارت می توان داشت. اما سكوت را بدترين خيانت ممكن به خانواده نفت ميدانم. لذا عاجزانه خواهشمندم اين بي مبالاتي و بي مسؤوليتي دكتر ... را به گوش همگان برسانید تا شايد بقيه اشتباه من را مرتکب نشوند و براي درمان درد هایشان به بيمارستان و كلينيك دندانپزشكي نفت مراجعه نكنند."
شایان ذکر است نام و مشخصات بیمار مربوطه و همچنین پزشک موردنظر نزد نکونیوز محفوظ است.
Share/Save/Bookmark


شیما شبیری
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۰:۵۹:۵۷
ممنون از اطلاع رسانی خوب و نقدهای سازنده تون
 
جنوبي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۶:۲۰:۲۹
با سلام. حالا وضعيت ما جنوبي ها را درك كنيد كه اين امكانات ناچيز رو هم نداريم و براي درمان بايد بياييم تهران.
 
بابک
Belgium
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۲۱:۲۱:۴۳
خوب بهتره اسم دکتر را بگید تا بقیه تو دام نیفتند و سایت محترم برای احقاق حقوق بقیه این مساله را علنی تر و پیگیری کند
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۱۷:۴۱:۵۹
يكي از مشكلات دندانپزشكي بيمارستان نفت نوبت هاي دور و درازي است كه ميدهند
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵