داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 11442
 
آزادی تعدادی از اخلال‌گران حوادث قم
 
رییس کمیته ویژه مجلس برای بررسی حوادث قم با اشاره به نتایج جلسه روز گذشته این کمیته در قم برای بررسی حوادث ۲۲ بهمن، گفت: جلساتی با رییس شورای تامین استان قم برگزار شد که طبق اطلاع ما، تعدادی از اخلال‌گران حادثه قم با قید وثیقه آزاد شدند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۱۱
منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کمیته ویژه کمیسیون امنیت مجلس روز گذشته به شهر قم سفر کرد و در آن جلساتی با مسئولان مختلف این استان همچون رییس شورای تامین، استاندار و امام جمعه قم برگزار کرد.
وی گفت: در این جلسه ما به دنبال آن هستیم که آیا تدابیر مناسبی در آن روز اتخاذ شده است و یا اینکه پیش‌بینی تهدیدات وجود داشت یا خیر؟ طبیعتا این موارد را به بحث خواهیم گذاشت تا به نتیجه و جمع‌بندی دقیقی دست پیدا کنیم.
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین در خصوص آخرین وضعیت بازداشت اخلال‌گران قم، گفت: تعدادی از این اشخاص با قید وثیقه بعد از ارائه توضیحات آزاد شده‌اند.
وی ادامه داد: البته روزانه برخی افراد برای ارائه توضیحات احضار می‌شوند که طبیعتا با قید وثیقه آزاد می‌شوند، ما فردا مجددا به قم می‌رویم و ملاقاتی با دستگیرشدگان خواهیم داشت.
حقیقت‌پور در پایان با بیان اینکه در روزهای آینده نیز با مراجع قم دیدار خواهد کرد، گفت: برنامه فردا کمیته ویژه علاوه بر ملاقات زندانی‌ها، ملاقات با شخصیت‌ها، افراد و جریانات موجود در قم است.

Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵