کد مطلب: 109266
 
تحقق تولید تکلیفی نفت و گاز زاگرس‌ جنوبی در نیمه نخست امسال
 
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تحقق برنامه تولید تکلیفی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در نیمه نخست امسال خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴
به گزارش نکونیوز به نقل از شانا ، رامین حاتمی در نشست پیش‌بینی بهره‌دهی چاه‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی برای نیمه دوم امسال گفت: نفت و گاز زاگرس جنوبی از آغاز فعالیت تا کنون در مجموع یک هزار و ٤٥٣ میلیارد مترمکعب گاز تولید کرده است.

وی افزود: تعهد تولید میدان‌های گازی تحت بهره‌برداری این شرکت در فصل زمستان، با انجام تعمیرات اساسی و اقدام‌های موثر درون‌چاهی و توسعه چاه‌های جدید محقق خواهد شد.

حاتمی درباره الزام‌های تحقق تولید در نیمه دوم سال ١٣٩٨ و برنامه‌های پنج سال آینده شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی گفت: به این منظور، نصب تسهیلات سرچاهی و احداث خطوط لوله جریانی دو حلقه چاه، نصب تسهیلات سطح‌الارضی و خطوط لوله دو چاه دیگر، حفاری یک چاه جدید و راه‌اندازی سه حلقه چاه جدید عملیاتی می‌شود، همچنین برای دستیابی به این برنامه در پنج سال آینده، حفاری، نصب تسهیلات سرچاهی و احداث خطوط لوله جریانی ۲۳ حلقه چاه در دستور کار قرار دارد.

براساس این گزارش، شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بزرگ‌ترین شرکت زیرمجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که مسئولیت بهره‌برداری از ۹ میدان گازی فعال آغار، دالان، نار، کنگان، سرخون، تابناک، هما، وراوی، شانول و دو میدان نفتی فعال سعادت‌آباد و سروستان را به عهده دارد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵