کد مطلب: 66686
 
برهم زدن برجام هنر نیست
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان این که ظهور بابک زنجانی به دلیل تحریمها بود، گفت: برهم زدن برجام و اظهار نظر دروغ در مورد آن، هنر نیست.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۳
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان این که ظهور بابک زنجانی به دلیل تحریمها بود، گفت: برهم زدن برجام و اظهار نظر دروغ در مورد آن، هنر نیست.

به گزارش شانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در دیدار اقشار مختلف مردم شهرهای مختلف استان قزوین گفت: این که دولت یازدهم شعار تدبیر و امید را مطرح کرده، تدبیر به مدیریت در کارها و امید به آینده درخشان مربوط می‌شود.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با تاکید بر اهمیت خودروها و موتوسیکلتهای برقی و هیبریدی به منظور کاستن از آلودگی هوا، افزود: این صنعت می‌تواند بخش زیادی از محیط زیست را از آلودگی نجات دهد.

وی با انتقاد از مخالفان برجام، تصریح کرد: اگر فهرست دستاوردهای برجام را دولت منتشر کند، مخالفان باید به خاطر دروغهایی که در اظهارنظرها داشتند، شرمنده شوند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی، با بیان این نکته که ظهور بابک زنجانی به خاطر تحریمها بود، عنوان کرد: وقتی در دولت سابق این افراد فروشنده نفت شدند معلوم بود که فساد رشد می‌کند.

وی در ادامه سخنان خود با ابراز گلایه از منتقدین برجام، گفت: بعضیها در مجلس فکر می‌کنند به هم زدن برجام هنر است، در حالی که دو سال روی بند بند و واژه های آن کار شده است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعراب منطقه، صهیونیستها و حامیان اسرائیل را مخالف برجام دانست و افزود: ما نباید با آنها هم صدا شویم، ما باید با وحدت به ساختن کشور بیندیشیم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵