داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 83460
 
اختلاس در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر
 
استاندار خراسان شمالی گفت: اختلاس در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این استان مربوط به دولت یازدهم نیست و در این خصوص دستگاه قضایی باید شفاف سازی کند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲
استاندار خراسان شمالی گفت: اختلاس در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این استان مربوط به دولت یازدهم نیست و در این خصوص دستگاه قضایی باید شفاف سازی کند.

به گزارش ایرنا، محمدرضا صالحی روز پنجشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان خراسان شمالی اظهار کرد: خبری به نقل از رییس کل دادگستری در خصوص اختلاس در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان رسانه ای شده بود که باید در این باره بیشتر شفاف سازی شود.
وی تاکید کرد: انتظار می رود از کلی گویی ها اجتناب شود تا در آستانه برگزاری انتخابات فضای با نشاط جامعه دچار تشویش و سردرگمی نشود.
وی میزان این اختلاس را دو میلیارد و 800 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: دستگاه قضایی باید تفکیک کند که چه کسانی در اختلاس اعلام شده دست داشته اند.
استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه باید با متخلف برخورد قانونی انجام شود اظهار کرد: در برخورد قانونی با متخلف همچنین باید حفظ آبروی افراد نیز لحاظ شود.
پیشتر در برخی از رسانه خبر کشف اختلاس در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان شمالی و بازگشت ۲۸۶ میلیون تومان به بیت المال به نقل از رئیس کل دادگستری خراسان شمالی منتشر شده بود.
این رسانه ها به نقل از اداره کل دادگستری خراسان شمالی، نوشته بودند که،حجت الاسلام نور الله قدرتی اظهار کرده است: در پی اعلام گزارش اختلاس، تحصیل مال نامشروع و تضییع حقوق دولتی در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان این موضوع در دستور کار قرار گرفت و رسیدگی به آن به صورت ویژه و با قید فوریت آغاز شد.
وی افزوده بود: در بررسی های اولیه و تحقیقات مقدماتی ۴ متهم تحت تعقیب قرار گرفته و مبالغ اتهامی به این افراد ۴۸۰ میلیون تومان بود که اصل وجوه اختلاسی به بیت المال بازگردانده شد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵