داخلی باشما خبر
 
کد مطلب: 106709
 
بازگشت دومین دسته حجاج ایرانی
 
مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: در پایان دومین روز عملیات بازگشت حجاج ایرانی به کشور تاکنون بیش از 6 هزار و 600 حاجی ایرانی به میهن اسلامی بازگشتند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰
مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: در پایان دومین روز عملیات بازگشت حجاج ایرانی به کشور تاکنون بیش از 6 هزار و 600 حاجی ایرانی به میهن اسلامی بازگشتند.

«سید محمود رضوی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: تاکنون حجاج ایرانی با 25 پرواز از مدینه منوره و جده به کشور بازگشته اند که 13 پرواز آن توسط ایران ایر و 12 پرواز دیگر توسط هواپیمایی سعودی انجام شده است.
این مقام مسئول در شرکت فرودگاههای کشور اظهارداشت: امروز (چهارشنبه) طبق برنامه قرار است حجاج ایرانی با 14 پرواز عازم کشور شوند که 5 پرواز آن به فرودگاه مشهد، 3 پرواز فرودگاه اهواز ، 3 پرواز فرودگاه امام و فرودگاه های بوشهر، زنجان و رشت هرکدام یک پرواز خواهند داشت.
مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران یادآورشد: فردا باید 15 پرواز از مدینه و جده نسبت به انتقال حجاج ایرانی به کشور انجام شود و در مجموع 3 هزار و 700 نفر از هموطنان با این پروازها وارد 6 فرودگاه خواهند شد.
رضوی اعلام کرد: عملیات بازگشت حجاج ایرانی از عربستان به 19 فرودگاه انجام می شود و طبق برنامه مسئولان این فرودگاه ها آماده ارائه خدمات مناسب به استقبال کنندگان و حجاج هستند.
به گزارش ایرنا، 85 هزار حاجی ایرانی در آیین مناسک حج ابراهیمی امسال شرکت کردند و با انجام 315 پرواز توسط دو شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) و هواپیمایی سعودی به سرزمین وحی منتقل شدند.
عملیات رفت زائران ایرانی به عربستان سعودی روز 27 تیرماه سال جاری آغاز و روز 24 مرداد ماه به پایان رسید و عملیات بازگشت نیز از 5 تا 24 شهریور ماه در 19 فرودگاه کشور انجام می شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵