کد مطلب: 84360
 
امضای قرارداد صادرات مواد نفتی
 
مدیرعامل منطقه ویژه خلیج فارس از امضای قرارداد سرمایه گذاری حدود هزار و دو میلیارد ریالی در حوزه صادرات مواد نفتی با شرکت بناگستر کرانه خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱
مدیرعامل منطقه ویژه خلیج فارس از امضای قرارداد سرمایه گذاری حدود هزار و دو میلیارد ریالی در حوزه صادرات مواد نفتی با شرکت بناگستر کرانه خبر داد.

به گزارش ایرنا، حسن خلج طهرانی روز چهارشنبه در حاشیه مراسم امضای این قرار داد به خبرنگاران گفت: این قرارداد پس از 6 ماه مذاکره فشرده به امضا رسید تا فصل نوینی در تحقق اهداف منطقه ویژه باشد.
وی اضافه کرد: صادرات مواد نفتی شامل نفت، گازوئیل، بنزین و گاز مایع از پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس که به تازگی فاز نخست آن با حضور رئیس جمهوری به بهره برداری رسید، سهم مهمی در ایجاد اشتغال و صادرات خواهد داشت.
به گفته خلج طهرانی در سالی که مزین به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب،درباره 'تولید و اشتغال' است، این اقدام افزون بر افزایش سطح تولید، موجب اشتغال حدود 30 نفر به صورت مستقیم و یکصد نفر به صورت غیرمستقیم خواهد شد.
مدیر عامل منطقه ویژه خلیج فارس یادآور شد: شرکت بنا گستر کرانه متعهد شد در مدت 6 ماه زیرساخت های لازم جهت صادرات مواد نفتی را تامین و در مدت پنج سال حدود 22 میلیون تن فرآورده های پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس به بازارهای هدف صادر کند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵