کد مطلب: 74893
 
فراخوان برای تکمیل فرم خوداظهاری
آماده‌باش به شرکت‌های اکتشاف و تولید برای حضور در مناقصه‌های IPC
 
امروز شرکت ملی نفت طی اطلاعیه‌ای از شرکت‌های اکتشاف و تولید نفت و گاز (E&P) درخواست کرد تا فرم خوداظهاری شرکت در مناقصه قراردادهای جدید نفتی را تکمیل کنند. این امر نشانه آن است که وزارت نفت خود را برای برگزاری مناقصه و انعقاد قراردادهای جدید نفتی آماده می‌کند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴
امروز شرکت ملی نفت طی اطلاعیه‌ای از شرکت‌های اکتشاف و تولید نفت و گاز (E&P) درخواست کرد تا فرم خوداظهاری شرکت در مناقصه قراردادهای جدید نفتی را تکمیل کنند. این امر نشانه آن است که وزارت نفت خود را برای برگزاری مناقصه و انعقاد قراردادهای جدید نفتی آماده می‌کند.
به گزارش نکونیوز، شرکت ملی نفت در اطلاعیه خود از شرکت‌های اکتشاف و تولید معتبر خواسته است تا فرم خوداظهاری را تا ۲۹ آبان تکمیل و برای این شرکت ارسال کنند. بنا به اعلامیه فهرست متقاضیان واجد شرایط برای حضور در مناقصه‌ها تا ۱۷ آذر در وب‌سایت شرکت ملی نفت ایران منتشر می‌شود.
به نظر می‌رسد شرکت ملی نفت خود را آماده می‌سازد تا در قالب قراردادهای جدید نفتی، مناقصه‌های دوره‌ای برگزار کند. قرار بود اولین مناقصه در چارچوب قراردادهای جدید نفتی در اواخر مهرماه برگزار شود که این مناقصه به تعویق افتاده است.
علی کاردر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران پیش از این اعلام کرده بود که اولین مناقصه در چارچوب قراردادهای جدید نفتی با تأخیر یک هفته تا ده روزه در آبان ماه برگزار می‌شود. با این حال، احتمال تعویق بیشتر این مناقصه نیز وجود دارد.
پیش از این، عنوان شده بود که میدان نفتی آزادگان جنوبی، اولین میدانی است که در قالب قراردادهای IPC برای توسعه آن مناقصه برگزار خواهد شد.
در اطلاعیه منتشرشده توسط شرکت ملی نفت آمده است: «شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد برای تعدادی از پروژه‎های اکتشاف و تولید (E&P) نفت و گاز ایران، مناقصه‎های دوره‎ای برگزار کند. به این وسیله از شرکت‎های اکتشاف و تولید معتبر و واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید فرم خوداظهاری را تکمیل کنند.
پروژه‌های مورد نظر بر اساس قوانین و مقررات ایران در فهرست مناقصه قرار می‌گیرد. فرم خوداظهاری و اطلاعات مرتبط مانند شیوه، ضوابط و سازوکارهای ارزشیابی فردا (دوشنبه، ۲۶ مهرماه- ۱۷ اکتبر ۲۰۱۶) در سایت رسمی شرکت ملی نفت ایران به نشانی www.nioc.ir در دسترس خواهد بود.
متقاضیان باید یک نسخه از مدارک مورد نیاز و اطلاعات مطبوع را به همراه فایل الکترونیکی تا ۲۹ آبان ماه امسال (۱۹ نوامبر ۲۰۱۶) به نشانی الکترونیکی ipc@nioc.ir و نشانی پستی تهران، خیابان کریمخان، خیابان حافظ، نرسیده به پل حافظ، ساختمان مرکزی ششم، طبقه پنجم، اتاق ۵۰۱ ارسال کنند.
فهرست نهایی متقاضیان واجد شرایط، ۱۷ آذر ماه امسال (هفتم دسامبر ۲۰۱۶) در سایت شرکت ملی نفت ایران منتشر می‌شود.»
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵