داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 85891
 
روحانی را در انتخاب کابینه تحت فشار قرار ندهیم
 
«نباید آقای روحانی را تحت فشار مضاعف قرار دهیم اما به‌ طور کلی طرح تغییر کابینه و همچنین مسئولان محلی باید یکی از اولویت‌های دولت آینده باشد.»
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲
«نباید آقای روحانی را تحت فشار مضاعف قرار دهیم اما به‌ طور کلی طرح تغییر کابینه و همچنین مسئولان محلی باید یکی از اولویت‌های دولت آینده باشد.»


به گزارش ایسنا، روزنامه آرمان نوشت: «مجموعه میانی دولت همچون استانداران و وزرا باید از میان افرادی انتخاب شوند که متعهد به برنامه‌های دولت هستند. دولت آقای روحانی باید از هم‌ اکنون اعلام کند هر شخصی در سطوح میانی اگر پایبند به برنامه دولت جدید است، در پست خود بماند؛ در غیر این صورت جای خود را به افرادی بدهد که متعهد به اجرای این برنامه‌ها هستند. البته نباید برای تغییر کابینه در حال حاضر تعجیل کرد. دولت باید از مجلس رأی اعتماد بگیرد و در هنگام ارائه کابینه این تغییرات را در پیش بگیرد.

نباید در این زمان تعجیل کنیم. در حال حاضر تا زمان اعلام کابینه باید توان خود را به رایزنی در زمینه انتخاب بهترین افراد برای اجرای تعهدات دولت آینده اختصاص دهیم. کار اجرایی کار بسیار پیچیده‌ای است. باید همه جوانب امر را مورد توجه قرار داد. نباید آقای روحانی را تحت فشار مضاعف قرار دهیم اما به‌ طور کلی طرح تغییر کابینه و همچنین مسئولان محلی باید یکی از اولویت‌های دولت آینده باشد.

از طرفی دیگر دولت جدید باید در تمامی استان‌ها استانداران و فرمانداران همسو با خود را به کار بگیرد زیرا لازمه تحقق اهداف و برنامه‌های دولت جدید وجود اشخاصی است که با برنامه‌های منتخب مردم در یک راستا حرکت می‌کنند. به همین دلیل باید تمامی استانداران، یعنی نمایندگان عالی دولت در استان‌ها همگرا با برنامه‌های دولت جدید باشند.»
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵