داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 105674
 
شرکت امامی هند وارد ایران می شود
 
مدیر شرکت تولید کننده محصولات بهداشتی و آرایشی 'امامی' هند اعلام کرد که این شرکت به رغم تحریم های فزاینده آمریکا علیه اقتصاد ایران، چرخه تولید محصولات خود را در ایران راه اندازی می کند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۹
مدیر شرکت تولید کننده محصولات بهداشتی و آرایشی 'امامی' هند اعلام کرد که این شرکت به رغم تحریم های فزاینده آمریکا علیه اقتصاد ایران، چرخه تولید محصولات خود را در ایران راه اندازی می کند.

پراشانت گئونکا روز چهارشنبه، در گفت وگو با پایگاه اخبار اقتصادی 'بیزینس استاندار' افزود: اگرچه بازار ایران همچنان در سایه هراس از تحریم های فلج کننده در آمریکا قرار دارد، اما شرکتش تاکنون با پنج شریک ایرانی در خصوص تولید محصولاتش در این کشور وارد مذاکره شده تا بتواند بطور مستیقم در بازار محلی ایران مطابق با ذائقه ایرانی حضور داشته باشد.
وی در این خصوص گفت: 'برنامه ریزی برای ورود کامل به بازار ایران تا پایان سال میلادی جاری آغاز شده و تا قبل از راه اندازی چرخه تولید، تلاش می کنند صرفا به فروش این محصولات بپردازیم تا زمینه های عمرانی و حقوقی این جابجایی و راه اندازی خط تولید مونتاژ در این کاملا مهیا شود'.
به گفته گئونکا، از آنجایی که ایران اجازه نمی دهد هیچ شرکت خارجی بطور مستقیم و بدون واسطه در این کشور سرمایه گذاری کند، شرکت امامی شرکایی را در این کشور یافته است تا روند تولید مونتاژ محصولات امامی در ایران را در قالب یک شرکت سهامی بزرگ و یا تولید از طریق کشور ثالث از جمله سریلانکا هرچه زودتر اجرایی کند.
مدیر شرکت امامی با اشاره به اینکه عرضه غیر مستقیم محصولات این شرکت در این تاکنون موجب تشکیل یک حلقه چرخه از دلالی ها با سودهای کلان شده است، تصریح کرد که تولید این محصولات هم مصرف کننده ایرانی را قادر می سازد تا کمتر از نصف قیمت به نیازهای خود نایل آیند و هم به شرکت امامی اطمینان می دهد که از این طریق از تولید محصولات تقلبی و فروش آندر ایران جلوگیری کرده است.
شرکت امامی با 300 گونه محصول بهداشتی و آرایشی در 60 کشورجهان بازار فروش دارد و امروزه در 9 کشور جهان از جمله انگلیس، استرالیا، روسیه، مصر، امارات متحده عربی، سریلانکا، مصر و بنگلادش کارخانه تولید مونتاژ دارد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵