نوربخش نماد پاک‌دستی است، مثل بنز که نماد کیفیت است

6 شهريور 1392 ساعت 17:28

مراسم معارفه مدیرعامل جدید سازمان تامین اجتماعی بعد از ظهر امروز در محل این سازمان برگزار شد.


به گزارش خبرآنلاین، علی ربیعی،‌ وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی در مراسم معارفه محمدتقی نوربخش گفت: دغدغه من در وزارت تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی بود. البته کار در این دوره لذت ندارد و فداکاری است. اکنون تورم و رکود اقتصادی با هم داریم و رشد اقتصادی منفی است. با این حال مردم را نباید نگران کرد.

ربیعی گفت: شستا، سازمان اقتصادی تامین اجتماعی اسمش بزرگ است، اما چیزی ندارد. به همین دلیل باید از گذشته تجربه گرفت.

او گفت: تجربه من در روز رای اعتماد معنا کردن دفترچه های بیمه بود. در این راه دکتر نوربخش کمک می کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین به نقش هیات امنای تامین اجتماعی در انتخاب نوربخش اشاره کرد و درباره دلیل انتخاب او گفت: برای انتخاب دکتر نوربخش چند دلیل داشتم؛ اول اینکه از این خانواده است و فرزند تامین اجتماعی. شاهدش هم چند اس‌ام‌اس تشکر آمیزی بود که از کارکنان داشتم. من با خدای خودم عهد کرده بودم مدیرعامل تامین اجتماعی فردی غیرسیاسی باشد. دکتر نوربخش مدیریت اثربخش دارد و فردی معتدل است.

او در ادامه گفت: دکتر نوربخش در پاکدستی شهرت دارد و زندگی سالمی هم دارد. ایشان نماد پاک‌دستی و سالم بودن است، مثل بنز که نماد کیفیت است.

ربیعی گفت: به نظر من باید انتخاب افراد عمودی باشد نه افقی، یعنی افراد از خود سازمان انتخاب شوند که در مورد دکتر نوربخش این اتفاق افتاد.

او در ادامه توصیه هایی به مدیرعاملی جدید تامین اجتماعی کرد: من چند توصیه به دکتر نوربخش دارم؛ اول اینکه در ساختار سازمان تجدید نظر کند، پویا و پاسخگو باشد. نظم و انضباط کاری داشته باشد.

ربیعی در پایان اظهار امیدواری کرد که تامین اجتماعی و دولت موفق باشند: چون این سازمان به زندگی مردم ربط دارد.


کد مطلب: 20132

آدرس مطلب: http://neconews.com/vdchizni.23nvxdftt2.html

نکونیوز
  http://neconews.com