تبریک مدیرعامل نفت خزر به خبرنگاران

17 مرداد 1396 ساعت 11:19

مدیرعامل شرکت نفت خزر در پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد و روز خبرنگار را به صاحبان اندیشه و قلم و تلاشگران عرصه خبر تبریک گفت.


مدیرعامل شرکت نفت خزر در پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد و روز خبرنگار را به صاحبان اندیشه و قلم و تلاشگران عرصه خبر تبریک گفت.
به گزارش نکونیوز، متن  پیام دکتر محسن دلاویز، مدیرعامل شرکت نفت خزر، به شرح زیر است:

ن و القلم و مایسطرون

دانایی موهبتی الهی است که از قلم سرچشمه می گیرد و همانا بر اندیشه جویندگان حقیقت نقش مي بندد. از این روی روزنامه نگاران، خبرنگاران و در یک کلام اصحاب رسانه‌، حامیان و نگاهبانان راستین قلم و آگاهی هستند.
روز خبرنگار، یادآور انسان‌هایی است که با قلم و زبان روشنگرشان راهی میان تاریکی و ازدحام کلمات می گشایند و تصویری از آن را در جان و اندیشه ما ترسیم می نمايند.حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبررسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات گوناگون نقش بسزایی در ارتقاء سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه ایفا خواهد نمود. در دنیای امروز، خبرنگاران نقش بسیار مهم و تعیین‌ کننده ‌ای به عنوان رابط بین سازمانها ،مسئولین و مردم در اطلاع رسانی صحیح و ایجاد محیط امن خبری ایفا می‌نمایند .
هفدهم مرداد ماه روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران صاحبان اندیشه و آزادگان سنگر اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نمایم.
این همت والا و پرثمر را همراه با یاد و خاطره شهدای عرصه اطلاع رسانی، می ستاییم و از درگاه حضرت حق سلامتی، کامیابی و توفیق روز افزون همه این عزیزان را مسئلت می نمایم.


کد مطلب: 90412

آدرس مطلب: http://neconews.com/vdcf0jd1.w6dxyagiiw.html

نکونیوز
  http://neconews.com