تمهیدات ترافیکی مراسم تحلیف ریاست جمهوری/ ممنوعیت تردد در اطراف مجلس و کاخ سعدآباد

11 مرداد 1392 ساعت 19:04

رئیس پلیس راهور تهران، محدودیتهای ترافیکی مراسم تحلیف ریاست جمهوری را تشریح کرد.


سردار حسین رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به برگزاری مراسم تحلیف یازدهمین دوره ریاست جمهوری در مجلس و حضور بیش از ۱۵۰شخصیت بین المللی در این مراسم تمهیدات ترافیکی ویژه ای عصر یکشنبه از ساعت ۱۴ تا ۱۹ در اطراف مجلس شورای اسلامی به اجرا درآمده و تردد و توقف در اطراف میدان بهارستان ممنوع است. ضمن این که فعالیت شرکت اتوبوسرانی و تاکسیرانی و متروی بهارستان تا پایان مراسم متوقف شده و مسیرهای جایگزین برای تردد شهروندان در نظر گرفته شده است. بر این اساس هر گونه تردد در اتوبان صیاد، میدان سپاه تا میدان بهارستان ممنوع است. همچنین خیابان جمهوری تا چهارراه مخبرالدوله به عنوان مسیر جایگزین در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: با توجه به برگزاری ضیافت افطار و شام در کاخ سعدآباد محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در خیابانهای منتهی به کاخ اجرا شده و هرگونه تردد به منظور تسهیل آمد و شد میهمانان ممنوع است. همچنین توقف در طول میدان تجریش تا پل پارک وی در هر دو مسیر ممنوع است.

رئیس پلیس راهور تهران با اعلام اینکه به منظور تسهیل تردد میهمانان خارجی ممکن است محدودیتهایی نیز در مناطق شمالی و مرکزی پایتخت به اجرا درآید تاکید کرد: با توجه به اینکه بسیاری از میهمانان پس از مراسم در هتلهای پیش بینی شده مستقر می شوند و تعدادی نیز بلافاصله به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) می روند محدودیتهای مقطعی به منظور تسهیل تردد تیمهای اسکورت در مناطق مرکزی و شمالی پایتخت به اجرا در می آید.

وی با بیان اینکه شهروندان در صورت امکان روز یکشنبه از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند، گفت: از شهروندان می خواهیم همان گونه که در گذشته با پلیس همکاری می کردند روز یکشنبه نیز به منظور جلوگیری از ایجاد بار ترافیکی با توجه به محدودیتهای اعمال شده از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کرده و با ماموران راهور همکاری کنند.


کد مطلب: 19041

آدرس مطلب: http://neconews.com/vdcez78z.jh8oei9bbj.html

نکونیوز
  http://neconews.com