رشد قیمت طلای سیاه با کاهش ذخیره‌سازی‌ها

12 شهريور 1399 ساعت 11:51

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت خوزستان گفت: انجمن تخصصی صنایع همگن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان با توجه به ضرورت تولید داخلی قطعات مورد نیاز صنایع بزرگ و مادر در استان تشکیل شد.


به گزارش نکونیوز به نقل از ایرنا امیر حسین نظری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: خوزستان قطب اصلی تولید نفت، گاز و شکر است و دومین تولید کننده محصولاتی همچون فولاد و پتروشیمی در کشور است.
وی گفت: بر همین اساس یکی از محورهای توسعه ای و تکمیل زنجیره تولید این صنایع در رشد صنایع کوچک و متوسط صنعت و در راستای طراحی، تولید و تعمیر قطعات، ماشین آلات و تجهیزات صنفی مورد نیاز صنایع بزرگ و مادر استان و کشور تبیین شده است.
رییس سازمان صمت استان ادامه داد: در این راستا انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی استان با هدف مدیریت قابلیت و توانمندی طراحی و تولید قطعات مورد نیاز این صنایع و توسعه ارتباط بین نهادها و سازمانها و شرکت های بزرگ و کوچک مرتبط با این صنایع و ایجاد ارتباط هر چه بیشتر این صنایع با دانشگاه و مراکز علمی و در جهت تسهیل و توسعه بازار فروش و عرضه قطعات تولیدی این صنایع راه اندازی شده است.
نظری اظهار داشت: با پیگیری سازمان صمت و اخذ موافقت اولیه از وزارتخانه، انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی استان پس از طی مراحل قانونی و ثبت در کمیسیون اصلی نظارت بر تاسیس و فعالیت تشکل های صنفی و معدنی وزارت صمت به طور رسمی در استان تشکیل شد.
رییس سازمان صمت استان بیان کرد: امید است با همت و همفکری مدیران انجمن و همکاری سازمان ها و دستگاه های استانی زمینه توسعه بازارهای داخلی و خارجی و دسترسی به فناوری های روز دنیا و شرایط برای تولید هر چه بیشتر و با کیفیت فراهم شود.


کد مطلب: 109517

آدرس مطلب: http://neconews.com/vdca6on6049nwm1.k5k4.html

نکونیوز
  http://neconews.com